horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Barana zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz także relacje z przyjaciółmi. Masz sporą nadzieję odnaleźć ważny, brakujący kawałek do delikatnej mozaiki którą stanowi twoje życie.

Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Sobota to odpowiedni okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Jeśli fantazjujesz o nowej pracy, to jest na to genialny czas na tego typu postanowienia.

Pozytywnym sygnałem może być szklany przedmiot w ręku osoby, której nie lubisz. Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 23. Merkury w koniunkcji z Wenusem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne.

Baran ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to we wtorek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją dotrzymać ci kroku. Spotka Barana głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby sporo ogarnąć należy odrzucić dotychczasowe przekonania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz pewną nadzieję znaleźć pewien, pasujący element do ciekawej mandali którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Samotne osoby spod znaku Barana w zbliżającym się tygodniu będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Byk Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie być może piątek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Dla Raka najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Poczujesz, że przez wsparcie koleżanek nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W myślach Panny pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Waga Zastanawiasz się tak nietypowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiana położenia Jowisza w znaku Wagi która niedawno miała miejsce już niedługo da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na rekreację. Masz pewną szansę odnaleźć ważny, brakujący element do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Strzelca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie dużych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dobrym sygnałem będzie zagubiony przedmiot w szufladzie przyjaciółki. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne zadania które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W przyszłym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie dużych zamierzeń, lepiej zagospodarować swój wolny czas na podróże. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne propozycje wycieczki. Finansowo nadchodzące dni będą czasem na zmiany. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W najbliższych dniach naucz się uczciwie podzielić czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych zdarzeń. Zakończ wspominać dawne dzieje, natomiast dostrzeż to co teraz, oraz pielęgnuj znajomości, bo lada dzień mogą być użyteczne. Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

We wtorek po południu Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym czasie. Znaki na niebie mówią, że Baranowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu szacunku. Jowisz w kompozycji wraz z Plutonem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Astrologiczne obliczenia pokazują, że Baranowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużo więcej godzin przesiadywać w domu. W głowie Barana pojawią się nowe idee finansowe. Nie zapomnij! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, obserwuj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

stopka