horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Ponieważ sami się nie szanujemy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. Oczekuj niespodziewanej wizyty członka rodziny z zagranicy. W tym tygodniu spróbuj uczciwie podzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań.

Najbliższy tydzień w pracy Barana, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Barana wysoce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to teraz jest na to idealny okres na takie decyzje. Finansowo bieżący tydzień będzie okresem straconym.

Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Marsa że wykonanie planów będzie nieco utrudnione. Doświadczysz, że przez pomoc kolegów nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Niedługo czeka Cię umysłowa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena ludzi będzie fałszywa.

Dla Barana ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Przestań analizować dawne dzieje, natomiast dojrzyj przyszłość, i pielęgnuj układy, gdyż lada dzień mogą się przydać. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną od dawna spodziewanych zmian.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran We wtorek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania na ten czas. Materialnie nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Byk Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, pasujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. O Byku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny okres na takowe decyzje. Staraj się pić mniej alkoholu, wbrew pozorom płyny zasadniczo oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się dobrze do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Nadchodzi czas, żeby zacząć spokojniej pokazywać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Zapamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ dużo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Waga Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. Jeśli marzysz o własnym biznesie, obecnie jest to genialny etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion Autorytatywna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć tej znajomości odmów jej. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Mars i Saturn oznacza zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Strzelec Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno pomóc w utracie pieniędzy. Najbliższy tydzień w firmie Strzelca, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Strzelca wielce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce czeka Cię krótka wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób będzie projekcją. Ważna persona w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Ryby Egzaltacja Urana w znaku Ryby która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym wpływem. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na śliwki, one mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Nie spędzaj czasu wiecznie przed komputerem, lepiej idź na szybką przechadzkę w teren. Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Aby Wszystko pojąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Poczujesz, że dzięki wsparciu układu planet nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Staraj się pić umiarkowane ilości soków, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu wpływają efektywnie na Twoje ciało. Dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca zbliżający się tydzień, przyniesie Baranowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Baran przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca masz szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najlepsza liczba na ten tydzień to 71. Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości kawy, wbrew pozorom płyny zasadniczo wpływają niematerialnie na Twoje zachowanie. Baranowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O Baranie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. W najbliższych dniach postaraj się uczciwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer. ...
więcej i więcej »

stopka