horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Saturn, który częstokroć przynosi dobrą passę Baranowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, bądź gotowy duże niepowodzenie. Materialnie nadchodzące dni będą czasem dużych szans. Jeżeli fantazjujesz o nowej pracy, aktualnie jest to świetny czas na tego typu postanowienia.

Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor biały, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Słońce nie sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych. Baranowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza.

Baran ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną do kina. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny gdyż dużo spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Piątek to dobry okres do samotnych spacerów podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Dobrym omenem stanie się element biżuterii w mieszkaniu dziecka. Gwiazdozbiór Barana chwilowo będzie w ciekawym ustawieniu z Plutonem co wpłynie na sprawy intymne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baran ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Nie siedź wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na długą wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz niebawem awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje spotkania. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak W zbliżającym się okresie staraj się większość czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W głowie Raka pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Egzaltacja Marsa w znaku Raka która niedługo się wydarzy już teraz wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Saturn, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Lwu, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na duże niepowodzenie. Wkrótce pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Nadchodzący tydzień dla Panny to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. Panna ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Waga Dlatego, że sami się cenimy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na sport. ... więcej i więcej »

Skorpion Jeżeli ostatnio gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Strzelec Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Masz właśnie możliwość podreperować nie tylko swoje samopoczucie, lecz też układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością czwartek. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Wodnik Wzajemne działanie na Wodnika planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Saturn w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Ryby Przyszły tydzień dla Ryby to zaczątek nowego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z mądrości oraz informacji. Pozycja centralna Urana w znaku Ryby która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wenus nie pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. Masz małą szansę znaleźć jeden, pasujący kawałek do delikatnej układanki którą stanowi twoja rodzina. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ dużo spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O Baranie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Tydzień w firmie Barana, stanie się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdorazowy wybór dobrze rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Barana bardzo aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zmieniasz się tak szybko, że inni nie umieją cię zrozumieć. Ponieważ sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużo więcej godzin przebywać na siłowni. W głowie Barana pojawią się świeże koncepcje finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Samotne osoby spod znaku Barana w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Jeśli marzysz o własnej firmie, to jest na to doskonały okres na wiążące decyzje. O Baranie, raczej nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

stopka