horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Nie przesiaduj całymi dniami przed telewizorem, zamiast tego idź na krótką przechadzkę do lasu. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 15. Baranowi nad podziw dobrze będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni.

Mars, który częstokroć dostarcza powodzenie Baranowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore rozgoryczenie. Baran ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w środę chociaż raz odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Przyszły tydzień dla Barana to start niepowtarzalnego okresu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy lub informacji.

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Baranowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Baranowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie majątku.

W weekend spróbuj rozsądnie podzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. Jowisz w kombinacji z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Egzaltacja Plutona w znaku Barana która w przyszłości będzie mieć miejsce już niedługo da o sobie znać negatywnym działaniem.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że przez pomoc przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Dla Byka ten tydzień to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przestań rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być pomocne. Poczujesz, iż dzięki wsparciu koleżanek nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo przydarzy Ci się duchowa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób jest niesprawiedliwa. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Jowisza że wykonanie planów będzie nieznacznie przyspieszone. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Lwa wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Dla Lwa najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w kombinacji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Panna ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Waga Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może być źródłem dawno spodziewanych zmian. W weekend spróbuj uczciwie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to jest na to znakomity okres na tego typu postanowienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Gwiazdozbiór Strzelca nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na życie codzienne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Ważna postać w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Wenus, który często przynosi dobrą passę Rybie, w najbliższym czasie nie będzie tak łaskawy, czeka Cię spore rozczarowanie. Niedobrym znakiem może okazać się portfel w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Czeka na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć należy zdecydować się na uczucia. Wzajemne wpływanie na siebie planety Neptun i Saturn oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Najbliższy tydzień w pracy Barana, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór skrupulatnie przeanalizować . Najbliższy tydzień okaże się dla Barana wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Niedługo pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Masz niepowtarzalną szansę uzdrowić nie jedynie swoje wnętrze, ale również relacje z rodziną. Jeśli myślisz o stałym związku, to jest na to genialny moment na takie decyzje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeśli sami się nie cenimy oczekujmy od pozostałych przykrości. Wkrótce przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja ocena niektórych osób jest słuszna. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo pojąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Neptuna że wykonanie planów może okazać się mocno utrudnione. Nadchodzi czas, by zacząć aktywnie uzewnętrzniać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Nie spędzaj czasu wiecznie przed komputerem, lepiej udaj się na krótką przechadzkę po lesie. ...
więcej i więcej »

stopka