horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Baranowi słabo będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Baran ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w środę chociaż raz zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały.

Złym sygnałem będzie roślina w dłoni przyjaciela. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie z dużym prawdopodobieństwem środa.

Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny gdyż sporo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Barana będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Egzaltacja Plutona w znaku Barana która w przeszłości miała miejsce już niedługo da się odczuć słabym wpływem. W środę ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do piątku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do porządku.

Masz jedyną perspektywę uzdrowić nie tylko własne samopoczucie, lecz też kontakty z bliskimi. Zaprzestań przywoływać przeszłość, a dostrzeż przyszłość, oraz pielęgnuj stosunki towarzyskie, bo niedługo mogą się przydać. Saturn, który zazwyczaj dostarcza pomyślność Baranowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak dobry, bądź gotowy spore rozczarowanie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Możesz spodziewać się przyjemnej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Masz jedyną sposobność wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, lecz również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pamiętaj! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 14. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer. Słońce pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Lew O Lwie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na koncert. Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Waga Merkury w koniunkcji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Skorpion Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Doświadczysz, że dzięki wsparciu najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi słabo będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Koziorożec ma w tym tygodniu obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Wodnika ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Ryby mają w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, toteż zwracaj teraz szczególną uwagę na ananasy, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Masz małą szansę znaleźć jeden, pasujący kawałek do pięknej konstrukcji którą jest twoje życie wewnętrzne. Baranowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przygotuj się szybko na wypoczynek, być może będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Pewna koleżanka w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej relacji towrzyskiej odmów tej osobie. Już wkrótce odbędzie się krótka wyprawa, podczas której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena osób będzie słuszna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pozytywnym omenem okaże się szklanka wina na zdjęciu u przyjaciela. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może być źródłem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Zmiana położenia Urana w znaku Barana która w przyszłości będzie mieć miejsce już teraz da się odczuć pozytywnym wpływem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem na zmiany. Uczysz się tak szybko, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Księżyc ustawi się w takim układzie do Urana że zrealizowanie postanowień okaże się utrudnione. ...
więcej i więcej »

stopka