horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

O Baranie, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Jeżeli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny czas na tego typu decyzje. Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych wycieczek podczas których możesz odetchnąć od codzienności.

Jeżeli niedawno gnębiły Ciebie różne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych możesz liczyć na poprawę. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Masz właśnie perspektywę poprawić nie jedynie własne wnętrze, lecz także kontakty z rodziną.

Przyszły tydzień dla Barana to start jedynego w swoim rodzaju okresu, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy i informacji. Dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca zbliżający się tydzień, da Baranowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Baran poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Barana zostaną na początku tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu.

Zwróć uwagę by pić nieco więcej mleka, pamiętając że, napoje zasadniczo oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje przepływy energetyczne. Saturn w koniunkcji wraz z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem piątek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz pewną nadzieję znaleźć pewien, pasujący element do ciekawej mandali którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Samotne osoby spod znaku Barana w zbliżającym się tygodniu będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Byk Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie być może piątek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Dla Raka najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Poczujesz, że przez wsparcie koleżanek nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W myślach Panny pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Waga Zastanawiasz się tak nietypowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiana położenia Jowisza w znaku Wagi która niedawno miała miejsce już niedługo da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na rekreację. Masz pewną szansę odnaleźć ważny, brakujący element do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Strzelca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie dużych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dobrym sygnałem będzie zagubiony przedmiot w szufladzie przyjaciółki. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne zadania które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 8. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Nadchodzi okres, by rozpocząć aktywnie pokazywać własne emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się fizyczna podróż, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena przyjaciół jest właściwa. Zaprzestań wspominać dawne zdarzenia, a dojrzyj teraźniejszość, oraz podtrzymuj koneksje, bo niedługo mogą być przydatne. Wenus, który systematycznie dostarcza dobrą passę Baranowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Cię wielkie rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Baran ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Spotka Barana teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko pojąć powinno się zaangażować chłodne kalkulacje. Wkrótce zaistnieje w Twoim umyśle wola zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe znajomości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W środę nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. Nadchodzący czas w firmie Barana, okaże się czasem podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Barana wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Księżyca będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. Zmiana położenia Saturna w znaku Barana która niedługo się wydarzy już za kilka dni da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

stopka