horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Barana zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno spodziewanych roszad. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na jagody, te owoce mogą zapewnić ci sporo energii. Piątek to dobry okres do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Ponieważ sami się szanujemy oczekujmy od innych szacunku. okresie, będziesz uważniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje zawodowe. Pluton, który częstokroć dostarcza powodzenie Baranowi, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak dobry, czeka Ciebie duże rozgoryczenie.

Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie raczej piątek. W nadchodzącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny okres na wypoczynek. Egzaltacja Saturna w znaku Barana która niedawno miała miejsce już teraz da się odczuć negatywnym działaniem.

Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran We wtorek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania na ten czas. Materialnie nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Byk Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, pasujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. O Byku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny okres na takowe decyzje. Staraj się pić mniej alkoholu, wbrew pozorom płyny zasadniczo oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się dobrze do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Nadchodzi czas, żeby zacząć spokojniej pokazywać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Zapamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ dużo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Waga Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. Jeśli marzysz o własnym biznesie, obecnie jest to genialny etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion Autorytatywna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć tej znajomości odmów jej. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Mars i Saturn oznacza zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Strzelec Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno pomóc w utracie pieniędzy. Najbliższy tydzień w firmie Strzelca, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Strzelca wielce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce czeka Cię krótka wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób będzie projekcją. Ważna persona w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Ryby Egzaltacja Urana w znaku Ryby która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym wpływem. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na śliwki, one mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przygotuj się dobrze na wypoczynek, może będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer. Nadejdzie wkrótce czas, by rozpocząć głośno wyrażać swoje emocje. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Uważaj by pić więcej mleka, wbrew pozorom napoje czasami oddziaływują niematerialnie na Twój spokój wewnętrzny. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zacznij zauważać z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Masz minimalną szansę znaleźć pojedynczy, poszukiwany kawałek do delikatnej układanki którą jest twoja rodzina. Dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Baranowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Baran doświadczy, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Saturna masz szansę na czas ukończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wkrótce przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja opinia niektórych osób będzie fałszywa. Dla Barana nadchodzący czas to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Dobrym znakiem może okazać się stara książka w dłoni członka rodziny. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wkrótce narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych roszad. ...
więcej i więcej »

stopka