horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Ryby

Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Baranowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Baranowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody.

Tydzień w firmie Barana, stanie się okresem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Barana wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Już niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyznania. W środę wieczorem szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany na ten dzień.

Baranowi szczególnie będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Słońce ustawi się w takim układzie do Marsa że zrealizowanie postanowień okaże się przyspieszone. W środę nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku.

W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużo więcej godzin przesiadywać w pracy. W głowie Barana pojawią się świeże koncepcje finansowe. Nadszedł okres, żeby rozpocząć aktywnie pokazywać własne uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wypraw w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baran ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Nie siedź wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na długą wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz niebawem awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje spotkania. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak W zbliżającym się okresie staraj się większość czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W głowie Raka pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Egzaltacja Marsa w znaku Raka która niedługo się wydarzy już teraz wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Saturn, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Lwu, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na duże niepowodzenie. Wkrótce pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Nadchodzący tydzień dla Panny to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. Panna ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Waga Dlatego, że sami się cenimy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na sport. ... więcej i więcej »

Skorpion Jeżeli ostatnio gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Strzelec Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Masz właśnie możliwość podreperować nie tylko swoje samopoczucie, lecz też układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością czwartek. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Wodnik Wzajemne działanie na Wodnika planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Saturn w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Ryby Przyszły tydzień dla Ryby to zaczątek nowego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z mądrości oraz informacji. Pozycja centralna Urana w znaku Ryby która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Już niedługo zaistnieje w Tobie wola spotkania i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości. Single spod znaku Barana w najbliższym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie partnera na całe życie. Dokładność i sumienność osób spod znaku Barana zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może być początkiem z dawna oczekiwanych zmian. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wzajemne wpływanie na Barana planety Mars i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się ekspresowo awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty podróży. Nie oczekuj miłej niespodzianki od gościa z zagranicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się umiejętnie do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Mars, który przeważnie przynosi szczęście Baranowi, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże niepowodzenie. Baran ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Barana korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Baran ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to wspaniały czas na tego typu działania. W najbliższych dniach spróbuj sprawiedliwie dzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. ...
więcej i więcej »

stopka