horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Ryby

Konstelacja Barana nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Baran ma pod koniec tego tygodnia słuchać dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Barana korzystny do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych.

Rozmyślasz się tak niestandardowo, że inni nie potrafią ci pomóc. W najbliższym czasie narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Zmiany będą dziać się w spodziewanym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić.

Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Barana zostaną na początku tygodnia zauważone, co będzie źródłem od dawna zapowiadanych zmian. Za parę dni odbędzie się długa wędrówka, dzięki której dowiesz się, że Twoja ocena niektórych osób będzie projekcją. Nadchodzi czas, by zacząć pokazywać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

zbliżającym się czasie okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. czwartek rozważysz niebawem awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty zawodowe. Niedobrym omenem może okazać się element biżuterii w torbie starego człowieka. Najlepszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może poniedziałek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że przez pomoc przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Dla Byka ten tydzień to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przestań rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być pomocne. Poczujesz, iż dzięki wsparciu koleżanek nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo przydarzy Ci się duchowa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób jest niesprawiedliwa. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Jowisza że wykonanie planów będzie nieznacznie przyspieszone. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Lwa wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Dla Lwa najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w kombinacji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Panna ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Waga Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może być źródłem dawno spodziewanych zmian. W weekend spróbuj uczciwie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to jest na to znakomity okres na tego typu postanowienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Gwiazdozbiór Strzelca nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na życie codzienne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Ważna postać w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Wenus, który często przynosi dobrą passę Rybie, w najbliższym czasie nie będzie tak łaskawy, czeka Cię spore rozczarowanie. Niedobrym znakiem może okazać się portfel w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dla Barana nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. O Baranie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie potrafią za Tobą nadążyć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeżeli fantazjujesz o stałym związku, to jest na to świetny moment na takowe postanowienia. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie trudnych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować swój wolny termin na sport. nadchodzącym okresie, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz wkrótce awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne propozycje wyjazdu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W sobotę w południe Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania w tym dniu. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. Baranowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Znaki na niebie mówią, że Baranowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor żółty, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

stopka