horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Ryby

Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie niewątpliwie czwartek.

Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. Już niedługo przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Baranowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi.

W sobotę rano szczęście będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania w tym dniu. W przyszłym tygodniu czeka Cię fizyczna podróż, dzięki której dowiesz się, że Twoja krytyka osób będzie niesprawiedliwa. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru.

Zmiana położenia Wenus w znaku Barana która niedługo się wydarzy już za kilka dni wpłynie na Twoje życie mocnym wpływem. Skończ roztrząsać przeszłość, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i dbaj o koneksje, bo niebawem mogą być pomocne. Dla Barana ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Możesz spodziewać się przyjemnej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Masz jedyną sposobność wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, lecz również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pamiętaj! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 14. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer. Słońce pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Lew O Lwie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na koncert. Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Waga Merkury w koniunkcji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Skorpion Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Doświadczysz, że dzięki wsparciu najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi słabo będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Koziorożec ma w tym tygodniu obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Wodnika ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Ryby mają w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeżeli sami się szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Masz nikłą szansę znaleźć istotny, brakujący element do ciekawej konstrukcji którą jest twoja praca. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie spędzaj czasu do późna przed laptopem, lepiej wybierz się na szybką wędrówkę do lasu. Oczekuj niespodziewanej wizyty gościa z zagranicy. Staraj się pić nieco mniej mleka, wbrew przekonaniom płyny od czasu do czasu działają efektywnie na Twoją aurę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W zbliżającym się okresie próbuj dużą ilość czasu przebywać z dzieckiem. W myślach Barana pojawią się świeże pomysły zarobkowe. W najbliższych dniach postaraj się rozsądnie dzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych spotkań. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 89. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Merkury w układzie z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 2. Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

stopka