horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Ryby

Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Baran ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne sprawy które odkłada codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu.

Przyszedł okres, by rozpocząć głośno pokazywać swoje myśli. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz małym modyfikacjom celów. Masz teraz możliwość podreperować nie tylko swoje wnętrze, ale także układy z rodziną.

O ile myślisz o stałym związku, to teraz jest na to wspaniały czas na takowe działania. W poniedziałek wieczorem szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany o tej porze. W bieżącym czasie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na sport.

Wenus, który przeważnie dostarcza szczęście Baranowi, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na duże rozczarowanie. Dokładność i sumienność osób spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się początkiem z dawna zapowiadanych roszad. W zbliżającym się okresie staraj się więcej czasu spędzać na siłowni. W głowie Barana narodzą się świeże idee zarobkowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz pewną nadzieję znaleźć pewien, pasujący element do ciekawej mandali którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Samotne osoby spod znaku Barana w zbliżającym się tygodniu będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Byk Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie być może piątek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Dla Raka najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Poczujesz, że przez wsparcie koleżanek nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W myślach Panny pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Waga Zastanawiasz się tak nietypowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiana położenia Jowisza w znaku Wagi która niedawno miała miejsce już niedługo da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na rekreację. Masz pewną szansę odnaleźć ważny, brakujący element do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Strzelca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie dużych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dobrym sygnałem będzie zagubiony przedmiot w szufladzie przyjaciółki. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne zadania które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

O Baranie, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Jeżeli fantazjujesz o stałym związku, obecnie jest to świetny czas na tego typu działania. W niedzielę wieczorem Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, toteż zmień swoje plany o tej porze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Baranowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. W zbliżającym się tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać na siłowni. W głowie Barana narodzą się nowe pomysły finansowe. Sobota to dobry termin do indywidualnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przyszły tydzień dla Barana to zaczątek unikalnego rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub informacji. Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz małym zmianom zamiarów. Egzaltacja Saturna w znaku Barana która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da się odczuć pozytywnym działaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na sprawach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Barana będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w najbliższym czasie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na zawsze. ...
więcej i więcej »

stopka