horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Ryby

W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Mars oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na porażkę.

Zastanawiasz się tak nietypowo, że inni nie umieją cię zrozumieć. Uczuciowo ten tydzień będzie okresem straconych nadziei. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości.

Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czerwony, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. O ile marzysz o nowej pracy, to teraz jest to świetny etap na tego typu działania. Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie partnera na dobre i na złe.

Za parę dni przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia przyjaciół jest właściwa. Ponieważ sami się cenimy oczekujmy od znajomych pomocy. Nadchodzący czas w firmie Barana, stanie się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdy wybór dobrze rozpatrzeć.Tydzień stanie się dla Barana wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Urana będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran We wtorek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania na ten czas. Materialnie nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Byk Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, pasujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. O Byku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny okres na takowe decyzje. Staraj się pić mniej alkoholu, wbrew pozorom płyny zasadniczo oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się dobrze do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Nadchodzi czas, żeby zacząć spokojniej pokazywać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Zapamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ dużo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Waga Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. Jeśli marzysz o własnym biznesie, obecnie jest to genialny etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion Autorytatywna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć tej znajomości odmów jej. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Mars i Saturn oznacza zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Strzelec Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno pomóc w utracie pieniędzy. Najbliższy tydzień w firmie Strzelca, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Strzelca wielce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce czeka Cię krótka wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób będzie projekcją. Ważna persona w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Ryby Egzaltacja Urana w znaku Ryby która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym wpływem. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na śliwki, one mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Nawet jeśli ostatnio trapiły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. Ten tydzień dla Barana to zaczątek nowego rozdziału, można więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości oraz informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Baranowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Baran poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza masz szansę na czas zakończyć swojecele. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie niewątpliwie poniedziałek. Baranowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 17. Wkrótce zaistnieje w twojej głowie wola przemian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe wyznania. Baran ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz obecnie perspektywę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale również relacje z przyjaciółmi. Na weekend spróbuj sprawiedliwie dzielić swój czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. ...
więcej i więcej »

stopka