horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Raka

Tydzień w firmie Barana, okaże się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Barana wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz także kontakty z rodziną. Zmiana położenia Jowisza w znaku Barana która niedawno miała miejsce już niedługo da się odczuć mocnym działaniem.

Spotęgowane działanie na Ciebie planety Neptun oraz Saturn zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. Jeżeli sami się gubimy nie oczekujmy od znajomych zrozumienia. Księżyc ułoży się w takim położeniu względem Wenus że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione.

Wiarygodna osoba w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz skończyć przyjaźni pomóż tej osobie. Działasz tak nietypowo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest wykonywanie trudnych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na wypoczynek.

Baran ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. Gwiazdy oznajmiają, że Baranowi obecnie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dobrego imienia. W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozmyślnie dzielić swój wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że przez pomoc przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Dla Byka ten tydzień to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przestań rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być pomocne. Poczujesz, iż dzięki wsparciu koleżanek nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo przydarzy Ci się duchowa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób jest niesprawiedliwa. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Jowisza że wykonanie planów będzie nieznacznie przyspieszone. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Lwa wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Dla Lwa najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w kombinacji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Panna ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Waga Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może być źródłem dawno spodziewanych zmian. W weekend spróbuj uczciwie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to jest na to znakomity okres na tego typu postanowienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Gwiazdozbiór Strzelca nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na życie codzienne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Ważna postać w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Wenus, który często przynosi dobrą passę Rybie, w najbliższym czasie nie będzie tak łaskawy, czeka Cię spore rozczarowanie. Niedobrym znakiem może okazać się portfel w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Baran ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w poniedziałek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. Słońce ułoży się w takim położeniu do Neptuna że spełnienie planów będzie bardzo przyspieszone. Doświadczysz, że dzięki wsparciu przyjaciół nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeżeli marzysz o nowej pracy, to jest na to znakomity moment na wiążące wyzwania. Emocjonalnie najbliższe dni będą okresem dużych szans. Baranowi słabo będzie sprzyjało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Choćby w ostatnich dniach gnębiły Ciebie różne choroby to teraz dzięki pomocy znajomych możesz spodziewać się poprawy. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Wenus, który zazwyczaj dostarcza pomyślność Baranowi, w najbliższym czasie nie będzie tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W nadchodzącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć swój wolny termin na wypoczynek. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Znaki na niebie oznajmiają, że Baranowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu majątku. ...
więcej i więcej »

stopka