horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Raka

Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Ponieważ sami się nie cenimy oczekujmy od znajomych zrozumienia. Neptun sprzyja w załatwianiu spraw zawodowych.

Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być uważny bo dużo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Dopilnuj by pić mniej alkoholu, pamiętaj że, płyny zasadniczo mają wpływ efektywnie na Twoje samopoczucie. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 5.

Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, te owoce mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Złym sygnałem stanie się drobna moneta w ręku członka rodziny. Baranowi słabo będzie dopisywało szczęście w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni.

Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego idź na szybką przechadzkę w góry. Przygotuj się starannie do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Przyszły tydzień dla Barana to początek unikalnego okresu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy oraz doświadczeń.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Możesz spodziewać się przyjemnej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Masz jedyną sposobność wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, lecz również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pamiętaj! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 14. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer. Słońce pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Lew O Lwie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na koncert. Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Waga Merkury w koniunkcji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Skorpion Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Doświadczysz, że dzięki wsparciu najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi słabo będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Koziorożec ma w tym tygodniu obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Wodnika ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Ryby mają w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny gdyż sporo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Znaki na niebie pokazują, że Baranowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie majątku. Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, obserwuj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie siedź do późna przed telewizorem, lepiej wybierz się na krótką przechadzkę do lasu. Zakończ analizować to co było, a dojrzyj teraźniejszość, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż lada dzień mogą być użyteczne. Konstelacja Barana nadal będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy intymne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadchodzący czas w firmie Barana, stanie się czasem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dobrze. Nadchodzący tydzień będzie dla Barana wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. Możesz spodziewać się przyjemnej niespodzianki od członka rodziny z innego miasta. Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Cię różne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych możesz liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nawet jeśli ostatnio gnębiły Ciebie przeróżne choroby to teraz dzięki pomocy znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. Księżyc ułoży się w takim układzie względem Saturna że zrealizowanie planów będzie nieznacznie utrudnione. Baran ma tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę chociaż raz znajdź osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

stopka