horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Raka

Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć należy odrzucić emocje. Spodziewaj się przyjemnej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. Konstelacja Barana ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy zawodowe.

Koniec tygodnia to właściwy termin do samotnych wypraw w czasie których możesz odpocząć. Najbliższy tydzień w firmie Barana, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór skrupulatnie przemyśleć.Tydzień będzie dla Barana wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Gwiazdy oznajmiają, że Baranowi obecnie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dobrego imienia.

Przyszły tydzień dla Barana to początek unikalnego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości lub doświadczeń. O ile marzysz o stałym związku, to właśnie jest na to świetny etap na takie działania. Wspólne wpływanie na Barana planety Mars i Pluton oznacza zmniejszone szansę na sukces.

Dzięki pozytywnemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Baranowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Baran przekona się, że z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Saturna masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. W nadchodzącym okresie próbuj dużo więcej godzin spędzać w pracy. W głowie Barana narodzą się świeże koncepcje finansowe. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na kwestiach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz pewną nadzieję znaleźć pewien, pasujący element do ciekawej mandali którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Samotne osoby spod znaku Barana w zbliżającym się tygodniu będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Byk Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie być może piątek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Dla Raka najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Poczujesz, że przez wsparcie koleżanek nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W myślach Panny pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Waga Zastanawiasz się tak nietypowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiana położenia Jowisza w znaku Wagi która niedawno miała miejsce już niedługo da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na rekreację. Masz pewną szansę odnaleźć ważny, brakujący element do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Strzelca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie dużych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dobrym sygnałem będzie zagubiony przedmiot w szufladzie przyjaciółki. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne zadania które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spodziewaj się trudnej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Baranowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Koniec tygodnia to odpowiedni termin do samotnych spacerów w czasie których możesz spotkać ukochanego. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny gdyż dużo problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. W zbliżającym się czasie nie jest wskazane realizowanie złożonych inicjatyw, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na sport. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeżeli sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych szacunku. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny gdyż sporo spraw związanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Zmiany będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od lat na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przygotuj się szybko na sobotę, może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą za miasto. Nawet jeśli w ostatnich dniach trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na samopoczucie, toteż zwracaj teraz uwagę na porzeczki, one mogą pozbawić Cię mocy. ...
więcej i więcej »

stopka