horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Raka

Materialnie najbliższe dni będą czasem straconym. Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią cię zrozumieć. Saturn w kombinacji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa.

Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie raczej poniedziałek. Baran ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w środę chociaż raz znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Tydzień w pracy Barana, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór dokładnie przemyśleć.Tydzień stanie się dla Barana bardzo aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zdoła rozwikłać wszystkie formalności.

Spotęgowane działanie na Barana planety Jowisz i Merkury zapowiada zmniejszone szansę na sukces. Masz jedyną sposobność podreperować nie jedynie swoje wnętrze, lecz także relacje z przyjaciółmi. W poniedziałek rano Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany na ten czas.

Spodziewaj się niespodziewanej przygody ze strony znajomego z innego miasta. Jeżeli sami się szanujemy nie oczekujmy od innych przykrości. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz małym zmianom zamiarów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran We wtorek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania na ten czas. Materialnie nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Byk Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, pasujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. O Byku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny okres na takowe decyzje. Staraj się pić mniej alkoholu, wbrew pozorom płyny zasadniczo oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się dobrze do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Nadchodzi czas, żeby zacząć spokojniej pokazywać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Zapamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ dużo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Waga Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. Jeśli marzysz o własnym biznesie, obecnie jest to genialny etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion Autorytatywna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć tej znajomości odmów jej. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Mars i Saturn oznacza zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Strzelec Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno pomóc w utracie pieniędzy. Najbliższy tydzień w firmie Strzelca, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Strzelca wielce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce czeka Cię krótka wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób będzie projekcją. Ważna persona w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Ryby Egzaltacja Urana w znaku Ryby która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym wpływem. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na śliwki, one mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najbliższy tydzień w pracy Barana, okaże się porą podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór dobrze.Tydzień stanie się dla Barana wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. Nie siedź całymi dniami przed komputerem, zamiast tego idź na szybką przechadzkę w teren. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Urana że spełnienie planów może okazać się mocno ułatwione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Baranowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Pozycja centralna Plutona w znaku Barana która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie pozytywnym wpływem. Baran ma w tym tygodniu obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Baran ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Barana sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Wspólne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Saturn oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. Nie spędzaj czasu całymi dniami przed komputerem, zamiast tego wybierz się na aktywną przechadzkę w teren. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, da Baranowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Baran przekona się, że przy pomocy rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. Piątek to właściwy czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz odpocząć. W środę ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

stopka