horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Panny

Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Materialnie najbliższe dni będą okresem straconym. Pewna koleżanka w niedługim okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz stracić tej relacji towrzyskiej odmów jej.

Przyszedł czas, żeby rozpocząć głośno uzewnętrzniać swoje myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Pij rozsądne ilości wody, pamiętaj że, płyny czasami mają wpływ mocno na Twoją aurę. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy.

W tym tygodniu naucz się sprawiedliwie dzielić wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci niespodziewanych zdarzeń. Za parę dni odbędzie się ważna wyprawa, na której dowiesz się, że Twoja opinia niektórych osób będzie niepoprawna. Masz teraz szansę uzdrowić nie jedynie własne nastawienie, lecz też więzi z przyjaciółmi.

Baranowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Układy konstelacji pokazują, że Baranowi obecnie nic nie powinno pomóc w zdobyciu szacunku. Wolne kobiety spod znaku Barana w zbliżającym się okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na zawsze.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baran ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Nie siedź wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na długą wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz niebawem awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje spotkania. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak W zbliżającym się okresie staraj się większość czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W głowie Raka pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Egzaltacja Marsa w znaku Raka która niedługo się wydarzy już teraz wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Saturn, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Lwu, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na duże niepowodzenie. Wkrótce pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Nadchodzący tydzień dla Panny to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. Panna ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Waga Dlatego, że sami się cenimy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na sport. ... więcej i więcej »

Skorpion Jeżeli ostatnio gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Strzelec Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Masz właśnie możliwość podreperować nie tylko swoje samopoczucie, lecz też układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością czwartek. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Wodnik Wzajemne działanie na Wodnika planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Saturn w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Ryby Przyszły tydzień dla Ryby to zaczątek nowego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z mądrości oraz informacji. Pozycja centralna Urana w znaku Ryby która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W najbliższym czasie pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Neptuna że spełnienie zamiarów będzie nieco przyspieszone. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Oczekuj miłej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Pluton sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Baran ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Saturn w kombinacji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Baran ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Barana sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Przestań rozgrzebywać dawne dzieje, a zwróć uwagę na teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, gdyż lada dzień mogą być użyteczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Baran ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie niewątpliwie poniedziałek. W najbliższym czasie pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ...
więcej i więcej »

stopka