horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Panny

Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. W nadchodzącym czasie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. Plany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić.

Autorytatywna persona w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz utracić relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Na weekend naucz się sprawiedliwie podzielić swój czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. Sobota to odpowiedni okres do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego.

Poczujesz, iż dzięki wsparciu rodziców nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Marsa że zrealizowanie postanowień może okazać się przyspieszone. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na kwestiach związanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ wiele spraw związanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Baranowi niespodziewane będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to świetny etap na tego typu postanowienia. Baranowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że przez pomoc przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Dla Byka ten tydzień to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przestań rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być pomocne. Poczujesz, iż dzięki wsparciu koleżanek nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo przydarzy Ci się duchowa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób jest niesprawiedliwa. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Jowisza że wykonanie planów będzie nieznacznie przyspieszone. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Lwa wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Dla Lwa najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w kombinacji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Panna ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Waga Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może być źródłem dawno spodziewanych zmian. W weekend spróbuj uczciwie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to jest na to znakomity okres na tego typu postanowienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Gwiazdozbiór Strzelca nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na życie codzienne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Ważna postać w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Wenus, który często przynosi dobrą passę Rybie, w najbliższym czasie nie będzie tak łaskawy, czeka Cię spore rozczarowanie. Niedobrym znakiem może okazać się portfel w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W tym tygodniu postaraj się rozsądnie rozdzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych emocji. Jowisz w zestawieniu z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Nadchodzący tydzień dla Barana to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy lub informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W zbliżającym się tygodniu próbuj dużo więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Barana pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. Słońce ustawi się w takim układzie względem Wenus że wykonanie postanowień okaże się bardzo opóźnione. Baranowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Egzaltacja Saturna w znaku Barana która niedługo się wydarzy już niedługo da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. Nawet jeśli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . Masz właśnie perspektywę poprawić nie jedynie swoje wnętrze, ale również więzi z przyjaciółmi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Na weekend naucz się uczciwie podzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych zdarzeń. Tydzień w firmie Barana, stanie się okresem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień będzie dla Barana wysoce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Urana zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Choćby w ostatnich dniach dosięgły Cię przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy nieznanych sił możesz spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

stopka