horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Panny

Staraj się pić więcej wina, wbrew przekonaniom napoje od czasu do czasu działają w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zabrać Ci dużo energii. Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Barana zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się początkiem od dawna oczekiwanych zmian.

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa zbliżający się tydzień, da Baranowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Baran przekona się, że z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę na czas ukończyć swojecele. Jeżeli sami się cenimy oczekujmy od pozostałych szacunku. W sobotę wieczorem Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany na ten czas.

Masz nikłą nadzieję zobaczyć istotny, pasujący element do delikatnej mandali którą jest twoja rodzina. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 92. Ważna kobieta w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz stracić tej przyjaźni odmów jej.

Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że małe sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Nawet jeśli ostatnimi czasy gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy. Tydzień nie sprzyja zakupom i małym modyfikacjom zamiarów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Możesz spodziewać się przyjemnej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Masz jedyną sposobność wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, lecz również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pamiętaj! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 14. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer. Słońce pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Lew O Lwie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na koncert. Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Waga Merkury w koniunkcji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Skorpion Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Doświadczysz, że dzięki wsparciu najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi słabo będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Koziorożec ma w tym tygodniu obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Wodnika ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Ryby mają w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spotęgowane działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Spodziewaj się zawodowej przygody ze strony gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że mało znaczące sprawy o których zapomina codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na ananasy, one mogą zapewnić Ci wzrost energii. Zakończ rozgrzebywać przeszłość, a dostrzeż to co teraz, oraz dbaj o przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być przydatne. Przychodzi okres, żeby zacząć aktywnie pokazywać własne myśli. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pamiętaj aby do niedzieli pozałatwiać wszelkie znaczące kwestie. Siła wyższa być może w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Czeka na Barana przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć pojąć powinno się zaangażować uczucia. Tydzień sprzyja zmianom w życiu i małym zmianom zamiarów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zmiany będą działy się w gwałtownym czasie, tak jakby od lat do tego się przymierzały. Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zdecydować się na emocje. Wkrótce czeka Cię fizyczna wędrówka, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka ludzi będzie nieprawdziwa. ...
więcej i więcej »

stopka