horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Panny

Najbliższy czas w firmie Barana, okaże się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze rozpatrzeć.Tydzień okaże się dla Barana bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe zakupy. Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj świat dookoła na obecność tego koloru.

Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 35. Złym sygnałem może być odblask światła w ręku przyjaciela. Nadejdzie wkrótce okres, by rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci i dużym zmianom zamiarów. Baran ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty.

Uczuciowo nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. O Baranie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz pewną nadzieję znaleźć pewien, pasujący element do ciekawej mandali którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Samotne osoby spod znaku Barana w zbliżającym się tygodniu będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Byk Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie być może piątek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Dla Raka najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Poczujesz, że przez wsparcie koleżanek nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W myślach Panny pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Waga Zastanawiasz się tak nietypowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiana położenia Jowisza w znaku Wagi która niedawno miała miejsce już niedługo da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na rekreację. Masz pewną szansę odnaleźć ważny, brakujący element do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Strzelca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie dużych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dobrym sygnałem będzie zagubiony przedmiot w szufladzie przyjaciółki. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne zadania które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wydarzenia będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. Koniec tygodnia to dobry czas do indywidualnych wycieczek podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W najbliższym czasie będzie miała miejsce duchowa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie właściwa. Masz małą nadzieję zobaczyć ważny, brakujący element do ciekawej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. Baranowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W środę nieznajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie raczej wtorek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Złym sygnałem będzie odblask światła w ręku członka rodziny. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na kwestiach powiązanych z uczuciami. Musisz być uważny bo wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. nadchodzącym tygodniu, będziesz twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty podróży. ...
więcej i więcej »

stopka