horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Panny

Materialnie najbliższe dni będą czasem na zmiany. Dlatego, że sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych zrozumienia. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na sukces.

Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem piątek. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to jest na to wspaniały okres na wiążące działania. Nadchodzący tydzień dla Barana to zaczątek nowego okresu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz informacji.

zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. W środę wydumasz jak szybko awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty spotkania. Niedługo czeka Cię fizyczna wyprawa, podczas której pojmiesz, iż Twoja ocena ludzi jest słuszna. Baran ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały.

Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i małym modyfikacjom planów. Wkrótce narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię wyznania. We wtorek w południe układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje działania w tym czasie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran We wtorek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania na ten czas. Materialnie nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Byk Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, pasujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. O Byku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny okres na takowe decyzje. Staraj się pić mniej alkoholu, wbrew pozorom płyny zasadniczo oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się dobrze do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Nadchodzi czas, żeby zacząć spokojniej pokazywać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Zapamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ dużo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Waga Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. Jeśli marzysz o własnym biznesie, obecnie jest to genialny etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion Autorytatywna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć tej znajomości odmów jej. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Mars i Saturn oznacza zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Strzelec Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno pomóc w utracie pieniędzy. Najbliższy tydzień w firmie Strzelca, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Strzelca wielce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce czeka Cię krótka wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób będzie projekcją. Ważna persona w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Ryby Egzaltacja Urana w znaku Ryby która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym wpływem. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na śliwki, one mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie na pewno poniedziałek. Pluton, który systematycznie dostarcza powodzenie Baranowi, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak łaskawy, czeka Cię duże rozczarowanie. Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Neptuna że spełnienie postanowień będzie bardzo opóźnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wiarygodna koleżanka w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej przyjaźni pomóż tej osobie. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące zadania które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny bo sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. W środę znajomy pogorszy Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Oczekuje na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby chociaż cześć ogarnąć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Baranowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Autorytatywna postać w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć tej przyjaźni odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

stopka