horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Lwa

Wydarzenia będą przebiegać w szybkim czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 25. Wkrótce narodzi się w Tobie chęć spotkania i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyzwania.

Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Wenus że wykonanie postanowień będzie mocno opóźnione. W bieżącym okresie nie polecane jest realizowanie trudnych projektów, dużo lepiej zagospodarować swój wolny termin na wypoczynek. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu.

W poniedziałek znajomy pogorszy Tobie plany, ale do piątku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Spotka Barana głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo ogarnąć należy oddalić emocje. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Barana narodzą się nowe koncepcje finansowe.

Astrologiczne obliczenia mówią, że Baranowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie ukochanego. Jeżeli sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych pomocy. Zapamiętaj by do soboty załatwiać wszelkie istotne sprawy. Opatrzność być może w najbliższym czasie zrekompensuje Ci straty, które otrzymałeś w ostatnim czasie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baran ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Nie siedź wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na długą wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz niebawem awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje spotkania. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak W zbliżającym się okresie staraj się większość czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W głowie Raka pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Egzaltacja Marsa w znaku Raka która niedługo się wydarzy już teraz wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Saturn, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Lwu, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na duże niepowodzenie. Wkrótce pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Nadchodzący tydzień dla Panny to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. Panna ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Waga Dlatego, że sami się cenimy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na sport. ... więcej i więcej »

Skorpion Jeżeli ostatnio gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Strzelec Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Masz właśnie możliwość podreperować nie tylko swoje samopoczucie, lecz też układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością czwartek. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Wodnik Wzajemne działanie na Wodnika planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Saturn w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Ryby Przyszły tydzień dla Ryby to zaczątek nowego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z mądrości oraz informacji. Pozycja centralna Urana w znaku Ryby która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Merkury pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej godzin spędzać na siłowni. W umyśle Barana pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. Pozycja centralna Neptuna w znaku Barana która w przyszłości będzie mieć miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie negatywnym wpływem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Saturna że wykonanie zamiarów będzie bardzo ułatwione. Baranowi nad podziw dobrze będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Doświadczysz, że przez wsparcie kolegów nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o układy, ponieważ niedługo mogą być przydatne. Przyszły tydzień dla Barana to początek unikalnego okresu, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. Tydzień w pracy Barana, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór dobrze rozważyć.Tydzień okaże się dla Barana wielce aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Zwróć uwagę z kim masz kontakty i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ...
więcej i więcej »

stopka