horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Lwa

Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Dokładność i sumienność osób spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Zwróć uwagę by pić mniej piwa, pamiętaj że, napoje od czasu do czasu wpływają w znacznym stopniu na Twoje samopoczucie.

Zmiana położenia Urana w znaku Barana która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da się odczuć mocnym oddziaływaniem. Skończ przywoływać przeszłość, a dostrzeż przyszłość, i dbaj o koneksje, ponieważ wkrótce mogą być pomocne. Możesz spodziewać się niemiłej wizyty gościa z innego miasta.

Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Poczujesz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Masz nikłą szansę odszukać jeden, poszukiwany kawałek do ciekawej konstrukcji którą jest twoje życie wewnętrzne.

O ile myślisz o stałym związku, obecnie jest na to wspaniały okres na tego typu decyzje. Przyszły tydzień dla Barana to zaczątek niepowtarzalnego okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej wiedzy lub informacji. Spotka Barana teraz praca nad zrozumieniem siebie. Aby Wszystko ogarnąć należy wziąć pod uwagę emocje.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że przez pomoc przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Dla Byka ten tydzień to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przestań rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być pomocne. Poczujesz, iż dzięki wsparciu koleżanek nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo przydarzy Ci się duchowa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób jest niesprawiedliwa. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Jowisza że wykonanie planów będzie nieznacznie przyspieszone. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Lwa wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Dla Lwa najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w kombinacji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Panna ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Waga Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może być źródłem dawno spodziewanych zmian. W weekend spróbuj uczciwie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to jest na to znakomity okres na tego typu postanowienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Gwiazdozbiór Strzelca nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na życie codzienne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Ważna postać w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Wenus, który często przynosi dobrą passę Rybie, w najbliższym czasie nie będzie tak łaskawy, czeka Cię spore rozczarowanie. Niedobrym znakiem może okazać się portfel w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Single spod znaku Barana w najbliższym okresie będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. Tydzień w pracy Barana, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Barana wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. Masz jedyną możliwość wzmocnić nie tylko swoje samopoczucie, ale też kontakty z przyjaciółmi. Znaki na niebie mówią, że Baranowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych pomocy. Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz dużym zmianom planów. Możesz spodziewać się przyjemnej niespodzianki od gościa z zagranicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zwróć uwagę by pić mniej mleka, wbrew przekonaniom płyny czasami mają wpływ znacząco na Twój organizm. Przekonasz się, że dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Baran ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Barana korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ...
więcej i więcej »

stopka