horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Lwa

Przyszły tydzień dla Barana to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z wiedzy lub doświadczeń. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Wenus, który zazwyczaj dostarcza szczęście Baranowi, w zbliżającym się tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie rozgoryczenie.

Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki pomocy nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Marsa że spełnienie postanowień może okazać się nieznacznie przyspieszone. Zwróć uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty.

W środę znajomy pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. W najbliższym czasie pojawi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 4.

Materialnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Tydzień w pracy Barana, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdorazowy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy tydzień stanie się dla Barana wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Pij więcej piwa, to zadziwiające, ale napoje czasami wpływają w znacznym stopniu na Twój organizm.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Możesz spodziewać się przyjemnej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Masz jedyną sposobność wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, lecz również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pamiętaj! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 14. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer. Słońce pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Lew O Lwie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na koncert. Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Waga Merkury w koniunkcji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Skorpion Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Doświadczysz, że dzięki wsparciu najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi słabo będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Koziorożec ma w tym tygodniu obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Wodnika ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Ryby mają w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najbliższy czas w firmie Barana, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dobrze rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Barana bardzo aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Neptuna będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. Masz pewną szansę znaleźć jeden, brakujący kawałek do ciekawej mandali którą stanowi twój własny świat. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie spędzaj czasu wiecznie przed telewizorem, lepiej udaj się na szybką przechadzkę do parku. Znaki na niebie oznajmiają, że Baranowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. Dla Barana ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najbliższy tydzień w firmie Barana, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór dokładnie rozpatrzeć.Tydzień okaże się dla Barana wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Urana będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Saturn, który często przynosi szczęście Baranowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie. O Baranie, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W bieżącym czasie nie polecane jest realizowanie złożonych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na podróże. W najbliższych dniach naucz się rozsądnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych spotkań. Wenus, który systematycznie przynosi pomyślność Baranowi, w zbliżającym się czasie nie będzie tak hojny, przygotuj się na duże niepowodzenie. ...
więcej i więcej »

stopka