horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Lwa

Autorytatywna osoba w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni pomóż tej osobie. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. Dopilnuj by pić więcej herbaty, pamiętaj że, napoje zasadniczo mają wpływ bezpośrednio na Twoje przepływy energetyczne.

okresie, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje spotkania. Na weekend naucz się rozmyślnie rozdzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Przyszedł okres, żeby rozpocząć aktywnie wyrażać własne emocje. Bliscy postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Nawet jeśli niedawno trapiły Cię przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie prawdopodobnie środa. Przyszły tydzień dla Barana to start nowego etapu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z mądrości lub informacji.

Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Nie przesiaduj zbyt długo przed telewizorem, lepiej idź na aktywną wędrówkę po lesie. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się duchowa wyprawa, na której dowiesz się, iż Twoja opinia ludzi jest niepoprawna.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz pewną nadzieję znaleźć pewien, pasujący element do ciekawej mandali którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Samotne osoby spod znaku Barana w zbliżającym się tygodniu będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Byk Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie być może piątek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Dla Raka najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Poczujesz, że przez wsparcie koleżanek nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W myślach Panny pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Waga Zastanawiasz się tak nietypowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiana położenia Jowisza w znaku Wagi która niedawno miała miejsce już niedługo da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na rekreację. Masz pewną szansę odnaleźć ważny, brakujący element do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Strzelca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie dużych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dobrym sygnałem będzie zagubiony przedmiot w szufladzie przyjaciółki. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne zadania które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najbliższy czas w firmie Barana, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Barana wysoce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Choćby niedawno trapiły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Zanotuj sobie aby do czwartku wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Los przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Autorytatywna koleżanka w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz skończyć znajomości odmów jej. Konstelacja Barana chwilowo będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co będzie oddziaływać na życie intymne. W weekend spróbuj rozmyślnie podzielić swój czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niespodziewanych wrażeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór małe zadania o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Choćby niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. Wolne kobiety spod znaku Barana w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na zawsze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przyszły tydzień dla Barana to start nowego etapu, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. Baranowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 93. ...
więcej i więcej »

stopka