horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Lwa

Zmiany będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej godzin przesiadywać na siłowni. W myślach Barana narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Barana nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie przyczyną dawno oczekiwanych zmian.

Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć szczególną uwagę na truskawki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. Saturn w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy.

Zakończ rozpamiętywać dawne zdarzenia, a zauważ przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, gdyż niedługo mogą się przydać. Nadchodzący tydzień dla Barana to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości oraz doświadczeń. Jeżeli fantazjujesz o stałym związku, to teraz jest to idealny czas na wiążące postanowienia.

Najlepsza liczba na ten tydzień to 9. Samotne osoby spod znaku Barana w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie drugiej połówki na długie lata. We wtorek rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym czasie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran We wtorek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania na ten czas. Materialnie nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Byk Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, pasujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. O Byku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny okres na takowe decyzje. Staraj się pić mniej alkoholu, wbrew pozorom płyny zasadniczo oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się dobrze do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Nadchodzi czas, żeby zacząć spokojniej pokazywać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Zapamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ dużo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Waga Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. Jeśli marzysz o własnym biznesie, obecnie jest to genialny etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion Autorytatywna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć tej znajomości odmów jej. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Mars i Saturn oznacza zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Strzelec Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno pomóc w utracie pieniędzy. Najbliższy tydzień w firmie Strzelca, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Strzelca wielce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce czeka Cię krótka wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób będzie projekcją. Ważna persona w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Ryby Egzaltacja Urana w znaku Ryby która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym wpływem. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na śliwki, one mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie przesiaduj do późna przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na aktywną wycieczkę nad wodę. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Pozycja centralna Wenus w znaku Barana która w przeszłości miała miejsce już teraz da się odczuć pozytywnym działaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W przyszłym tygodniu odbędzie się krótka podróż, na której dowiesz się, iż Twoja ocena przyjaciół jest właściwa. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana zbliżający się tydzień, da Baranowi wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Baran przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie projekty. Pamiętaj aby do soboty załatwiać wszelkie ważne formalności. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci trudy, które doznałeś w poprzednich dniach . ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Baranowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie piątek. W najbliższym okresie, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz niedługo awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty spotkania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Na weekend spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci zbędnych wrażeń. Nadchodzący czas w pracy Barana, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Najbliższy czas będzie dla Barana wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Urana będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. Konstelacja Barana krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na życie bliskich. ...
więcej i więcej »

stopka