horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 stycznia 2018 do dnia 14 stycznia 2018

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Lwa

Najbliższy czas w firmie Barana, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Barana wysoce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Choćby niedawno trapiły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Zanotuj sobie aby do czwartku wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Los przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach .

Niedługo pojawi się w twojej głowie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. Poczujesz, że przez wsparcie przyjaciół nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Przygotuj się szybko do weekendu, może znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto.

W środę ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. W najbliższych dniach spróbuj sprawiedliwie dzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. W poniedziałek po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten czas.

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca zbliżający się tydzień, da Baranowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Baran doświadczy, że przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz ostrożnym zmianom planów. Dopilnuj by pić więcej herbaty, wbrew pozorom płyny zasadniczo oddziaływują w znacznym stopniu na Twoje przepływy energetyczne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie przesiaduj godzinami przed telewizorem, zamiast tego wybierz się na krótką wędrówkę nad wodę. Dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca zbliżający się tydzień, da Baranowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Baran przekona się, że przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Byk Nadchodzący czas w pracy Byka, okaże się czasem podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór dobrze przeanalizować .Tydzień stanie się dla Byka wybitnie pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Urana będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością czwartek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości kawy, to zadziwiające, ale płyny od czasu do czasu mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Pamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie ważne zagadnienia. Opatrzność przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Tobie troski, które doznałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Lew Przyszły tydzień dla Lwa to zaczątek niepowtarzalnego okresu, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy i doświadczeń. W tym tygodniu spróbuj rozsądnie podzielić swój czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w kompozycji wraz z Wenusem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Panna ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Jowisz w układzie z Wenusem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Mars i Merkury zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Skorpion Układy konstelacji pokazują, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie szacunku. Zapamiętaj by do czwartku załatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Strzelec Wenus, który często dostarcza powodzenie Strzelcowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie rozgoryczenie. Piątek to właściwy okres do samotnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Koziorożec Materialnie bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. Dla Koziorożca najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Wodnik Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na maliny, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Ryby Nie oczekuj towarzyskiej zmiany ze strony znajomego z zagranicy. Jeśli myślisz o własnym biznesie, aktualnie jest to wspaniały moment na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dla Barana ten tydzień to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Autorytatywna koleżanka w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić więzi pomóż tej osobie. Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor czerwony, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W środę rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten dzień. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna nadchodzący tydzień, przyniesie Baranowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Baran przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie projekty. Wspólne działanie na siebie planety Jowisz oraz Merkury oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Już wkrótce czeka Cię ważna podróż, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja ocena niektórych osób jest słuszna. Egzaltacja Wenus w znaku Barana która niedawno miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać negatywnym działaniem. W zbliżającym się tygodniu postaraj się większość czasu przesiadywać na siłowni. W umyśle Barana pojawią się świeże pomysły zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Autorytatywna osoba w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni pomóż tej osobie. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. Dopilnuj by pić więcej herbaty, pamiętaj że, napoje zasadniczo mają wpływ bezpośrednio na Twoje przepływy energetyczne. ...
więcej i więcej »

stopka