horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Masz właśnie sposobność uzdrowić nie tylko własne wnętrze, lecz też kontakty z rodziną. Baranowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Poczujesz, iż dzięki wsparciu kolegów nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania.

Nie siedź zbyt długo przed telewizorem, lepiej idź na szybką przechadzkę po lesie. Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. Wspólne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces.

Staraj się pić umiarkowane ilości piwa, wbrew przekonaniom płyny w pewnym stopniu oddziaływują w znacznym stopniu na Twoje ciało. Baran ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Barana korzystny do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Ważna kobieta w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz utracić tej znajomości pomóż jej.

Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że małe zadania które odkłada każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Wydarzenia będą przebiegać w łagodnym tempie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Układy konstelacji mówią, że Baranowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu majątku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że przez pomoc przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Dla Byka ten tydzień to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przestań rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być pomocne. Poczujesz, iż dzięki wsparciu koleżanek nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo przydarzy Ci się duchowa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób jest niesprawiedliwa. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Jowisza że wykonanie planów będzie nieznacznie przyspieszone. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Lwa wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Dla Lwa najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w kombinacji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Panna ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Waga Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może być źródłem dawno spodziewanych zmian. W weekend spróbuj uczciwie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to jest na to znakomity okres na tego typu postanowienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Gwiazdozbiór Strzelca nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na życie codzienne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Ważna postać w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Wenus, który często przynosi dobrą passę Rybie, w najbliższym czasie nie będzie tak łaskawy, czeka Cię spore rozczarowanie. Niedobrym znakiem może okazać się portfel w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przygotuj się szybko do weekendu, może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę. Wkrótce będzie miała miejsce długa podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka osób jest niepoprawna. Ważna koleżanka w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć przyjaźni pomóż jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Baran ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na sprawach związanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ sporo problemów związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Przygotuj się szybko na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Słońce ułoży się w takim układzie względem Neptuna że wykonanie planów okaże się bardzo ułatwione. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny bo sporo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Mars pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. W nadchodzącym tygodniu nie jest wskazane wykonywanie skomplikowanych inicjatyw, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny czas na rekreację. Niebawem przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób jest projekcją. ...
więcej i więcej »

stopka