horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Baranowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Baran poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Jowisz, który systematycznie dostarcza pomyślność Baranowi, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak szczodry, bądź gotowy spore rozgoryczenie.

Zmieniasz się tak długo, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. Układy konstelacji oznajmiają, że Baranowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. Gwiazdozbiór Barana ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Plutonem co będzie oddziaływać na życie zawodowe.

W nadchodzącym tygodniu próbuj większość czasu przebywać na ćwiczeniach. W głowie Barana narodzą się świeże koncepcje finansowe. Przygotuj się szybko na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Pamiętaj by do piątku zakończyć wszelkie ważne rzeczy. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci straty, które doznałeś w ostatnim czasie.

O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. W piątek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany o tej porze. Wspólne wpływanie na Barana planety Jowisz oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Możesz spodziewać się przyjemnej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Masz jedyną sposobność wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, lecz również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pamiętaj! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 14. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer. Słońce pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Lew O Lwie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na koncert. Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Waga Merkury w koniunkcji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Skorpion Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Doświadczysz, że dzięki wsparciu najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi słabo będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Koziorożec ma w tym tygodniu obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Wodnika ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Ryby mają w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wenus, który często przynosi powodzenie Baranowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak hojny, czeka Ciebie duże rozgoryczenie. Zapamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Uważaj by pić inne ilości alkoholu, pamiętając że, napoje zasadniczo oddziaływują efektywnie na Twoją aurę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz minimalną szansę znaleźć pewien, pasujący kawałek do delikatnej mozaiki którą jest twoje życie. Single spod znaku Barana w zbliżającym się okresie będą miały sposobność na poznanie partnera na całe życie. Jeśli sami się szanujemy nie spodziewajmy się od innych szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadchodzący tydzień dla Barana to początek niepowtarzalnego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy oraz informacji. Baranowi szczególnie będzie dopisywało szczęście w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zwróć uwagę by pić nieco mniej mleka, pamiętaj że, napoje czasami wpływają bezpośrednio na Twój organizm. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wiele znaczącym sygnałem może okazać się szklanka wina w szufladzie przyjaciela. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Zmiana położenia Jowisza w znaku Barana która niedawno miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie negatywnym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

stopka