horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem straconym. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Barana narodzą się świeże idee finansowe. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy.

Nadszedł dzień, by rozpocząć spokojniej wyrażać swoje myśli. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. W niedzielę w południe układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany w tym czasie. Niedługo czeka Cię fizyczna wędrówka, podczas której pojmiesz, że Twoja ocena przyjaciół będzie nieprawdziwa.

Masz niepowtarzalną możliwość podreperować nie tylko własne wnętrze, ale także więzi z rodziną. Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Saturn w koniunkcji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne.

Nie oczekuj przyjemnej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. Masz sporą nadzieję odszukać istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoje życie. Piątek to dobry okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz pewną nadzieję znaleźć pewien, pasujący element do ciekawej mandali którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Samotne osoby spod znaku Barana w zbliżającym się tygodniu będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Byk Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie być może piątek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Dla Raka najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Poczujesz, że przez wsparcie koleżanek nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W myślach Panny pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Waga Zastanawiasz się tak nietypowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiana położenia Jowisza w znaku Wagi która niedawno miała miejsce już niedługo da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na rekreację. Masz pewną szansę odnaleźć ważny, brakujący element do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Strzelca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie dużych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dobrym sygnałem będzie zagubiony przedmiot w szufladzie przyjaciółki. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne zadania które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przygotuj się umiejętnie na sobotę, być może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Saturn w kombinacji wraz z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Ponieważ sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na koncert. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że małe sprawy o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych spacerów podczas których możesz odpocząć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

O Baranie, być może o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. W nadchodzącym tygodniu naucz się rozmyślnie podzielić czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń. Samotne osoby spod znaku Barana w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na odnalezienie partnera na zawsze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące kwestie. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. W zbliżającym się okresie staraj się większość czasu spędzać z dzieckiem. W myślach Barana pojawią się świeże pomysły finansowe. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ...
więcej i więcej »

stopka