horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom planów. Niedługo przydarzy Ci się duchowa podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia osób będzie niesprawiedliwa. Dla Barana najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać.

Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może być źródłem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. Nadchodzi okres, żeby rozpocząć aktywnie uzewnętrzniać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Zmiany będą dziać się w gwałtownym czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. Wzajemne wpływanie na Ciebie planety Neptun oraz Merkury oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia.

Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na spotkanie partnera na całe życie. Jowisz w koniunkcji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Nie siedź wiecznie przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką wycieczkę w teren.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran We wtorek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania na ten czas. Materialnie nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Byk Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, pasujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. O Byku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny okres na takowe decyzje. Staraj się pić mniej alkoholu, wbrew pozorom płyny zasadniczo oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się dobrze do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Nadchodzi czas, żeby zacząć spokojniej pokazywać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Zapamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ dużo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Waga Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. Jeśli marzysz o własnym biznesie, obecnie jest to genialny etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion Autorytatywna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć tej znajomości odmów jej. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Mars i Saturn oznacza zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Strzelec Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno pomóc w utracie pieniędzy. Najbliższy tydzień w firmie Strzelca, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Strzelca wielce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce czeka Cię krótka wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób będzie projekcją. Ważna persona w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Ryby Egzaltacja Urana w znaku Ryby która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym wpływem. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na śliwki, one mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Baranowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Baran przekona się, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Baranowi niespodziewane będzie dopisywało szczęście w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Spodziewaj się trudnej wizyty bliskiego z innego miasta. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dla Barana ten tydzień będzie okresem spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Już wkrótce odbędzie się umysłowa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia ludzi jest nieprawdziwa. Księżyc ułoży się w takim położeniu do Saturna że wykonanie postanowień okaże się bardzo ułatwione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zanotuj sobie by do czwartku zrealizować wszelkie znaczące formalności. Los prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Tobie smutki, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 85. Oczekuje na Barana głównie praca nad zrozumieniem siebie. Aby Wszystko zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę uczucia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Tydzień sprzyja wyjazdom i dużym zmianom celów. Baranowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ...
więcej i więcej »

stopka