horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Byka

Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo zrozumieć powinno się oddalić emocje. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. Masz teraz możliwość poprawić nie jedynie własne nastawienie, ale także układy z bliskimi.

Autorytatywna postać w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz skończyć tej przyjaźni odmów tej osobie. Pij inne ilości kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo oddziaływują mocno na Twoje zachowanie. Koniec tygodnia to dobry czas do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz.

Przekonasz się, że dzięki pomocy koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Baran ma tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. Zastanawiasz się tak długo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku.

Niebawem czeka Cię długa wyprawa, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia osób jest słuszna. Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Wydarzenia będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baran ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Nie siedź wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na długą wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz niebawem awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje spotkania. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak W zbliżającym się okresie staraj się większość czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W głowie Raka pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Egzaltacja Marsa w znaku Raka która niedługo się wydarzy już teraz wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Saturn, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Lwu, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na duże niepowodzenie. Wkrótce pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Nadchodzący tydzień dla Panny to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. Panna ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Waga Dlatego, że sami się cenimy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na sport. ... więcej i więcej »

Skorpion Jeżeli ostatnio gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Strzelec Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Masz właśnie możliwość podreperować nie tylko swoje samopoczucie, lecz też układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością czwartek. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Wodnik Wzajemne działanie na Wodnika planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Saturn w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Ryby Przyszły tydzień dla Ryby to zaczątek nowego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z mądrości oraz informacji. Pozycja centralna Urana w znaku Ryby która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Oczekuj ciekawej zmiany ze strony bliskiego z zagranicy. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Barana zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może być źródłem dawno oczekiwanych roszad. Zmiany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeżeli niedawno gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Nadchodzi czas, żeby zacząć inaczej pokazywać własne myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Konstelacja Barana krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie zawodowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

O ile fantazjujesz o własnej firmie, to teraz jest na to świetny etap na takie działania. Przygotuj się szybko do weekendu, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. W zbliżającym się tygodniu staraj się dużo więcej czasu przesiadywać z dzieckiem. W myślach Barana narodzą się nowe idee finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zmiany będą przebiegać w łagodnym czasie, jakby od lat na to czekały. Baran ma w tym tygodniu obserwować dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Barana korzystny do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Dlatego, że sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. ...
więcej i więcej »

stopka