horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Byka

Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 29. Oczekuj niespodziewanej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. Jowisz, który częstokroć przynosi dobrą passę Baranowi, w najbliższym czasie nie będzie tak dobry, bądź gotowy duże niepowodzenie.

Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie ważne rzeczy. Siła wyższa przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie troski, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Układy konstelacji mówią, że Baranowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w utracie szacunku. Nawet jeśli niedawno trapiły Cię różne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę.

W bieżącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych przedsięwzięć, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na rekreację. Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości piwa, pamiętaj że, płyny w pewnym stopniu wpływają efektywnie na Twoje samopoczucie. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, może będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto.

Księżyc znajdzie się w takim położeniu do Marsa że wykonanie postanowień okaże się bardzo utrudnione. Tydzień nie sprzyja zakupom i niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że przez pomoc przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Dla Byka ten tydzień to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przestań rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być pomocne. Poczujesz, iż dzięki wsparciu koleżanek nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo przydarzy Ci się duchowa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób jest niesprawiedliwa. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Jowisza że wykonanie planów będzie nieznacznie przyspieszone. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Lwa wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Dla Lwa najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w kombinacji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Panna ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Waga Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może być źródłem dawno spodziewanych zmian. W weekend spróbuj uczciwie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to jest na to znakomity okres na tego typu postanowienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Gwiazdozbiór Strzelca nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na życie codzienne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Ważna postać w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Wenus, który często przynosi dobrą passę Rybie, w najbliższym czasie nie będzie tak łaskawy, czeka Cię spore rozczarowanie. Niedobrym znakiem może okazać się portfel w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W czwartek wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania w tym dniu. Księżyc ułoży się w takim położeniu względem Urana że wykonanie zamiarów może okazać się ułatwione. Ponieważ sami się cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nadszedł czas, by rozpocząć głośno pokazywać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Pij nieco więcej herbaty, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo oddziaływują mocno na Twoje zachowanie. W poniedziałek nieznajomy zepsuje Ci plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeżeli fantazjujesz o stałym związku, obecnie jest to doskonały etap na wiążące decyzje. Masz sporą nadzieję odnaleźć istotny, poszukiwany kawałek do pięknej mozaiki którą stanowi twoja praca. Już niedługo pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przygotuj się starannie na wypoczynek, być może będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od innych zrozumienia. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na orzechy włoskie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost energii. ...
więcej i więcej »

stopka