horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Byka

Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na całe życie. Przestań analizować minione czasy, a zwróć uwagę na przyszłość, i pielęgnuj układy, ponieważ niedługo mogą się przydać. W sobotę w południe Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym czasie.

Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią za Tobą nadążyć. Jowisz, który często przynosi pomyślność Baranowi, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak dobry, czeka Cię wielkie rozgoryczenie. Zmiana położenia Neptuna w znaku Barana która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie negatywnym oddziaływaniem.

Baran ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Barana sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć ogarnąć powinno się zdecydować się na dotychczasowe przekonania. Układy konstelacji oznajmiają, że Baranowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu szacunku.

Nie spędzaj czasu do późna przed telewizorem, lepiej idź na szybką wędrówkę po lesie. Piątek to dobry czas do indywidualnych wypraw podczas których możesz odetchnąć od codzienności. Baranowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Możesz spodziewać się przyjemnej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Masz jedyną sposobność wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, lecz również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pamiętaj! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 14. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer. Słońce pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Lew O Lwie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na koncert. Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Waga Merkury w koniunkcji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Skorpion Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Doświadczysz, że dzięki wsparciu najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi słabo będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Koziorożec ma w tym tygodniu obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Wodnika ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Ryby mają w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz również więzi z przyjaciółmi. Materialnie najbliższe dni będą okresem na zmiany. Baran ma nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też w poniedziałek szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Merkury w zestawieniu wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Wiele znaczącym omenem okaże się stara książka w szufladzie dziecka. Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem straconym. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeżeli myślisz o własnym biznesie, to właśnie jest na to doskonały czas na tego typu działania. Wkrótce przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Samotne osoby spod znaku Barana w nadchodzącym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie partnera na całe życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Saturn w kombinacji z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Przekonasz się, iż dzięki pomocy układu planet nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

stopka