horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Byka

Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień okaże się bardzo utrudnione. Baranowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Znajoma kobieta w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz skończyć więzi odmów jej.

W najbliższym okresie, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są ciekawe oferty zawodowe. Zastanawiasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. Ważnym znakiem stanie się drobna moneta w dłoni osoby, którą lubisz.

W najbliższym czasie odbędzie się umysłowa podróż, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka osób będzie słuszna. Dopilnuj by pić umiarkowane ilości wody, wbrew przekonaniom płyny od czasu do czasu wpływają znacząco na Twoje ciało. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na nowe przygody.

Baran ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Baranowi wiele atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Baran doświadczy, iż przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę z czasem ukończyć swojecele. Zmiany będą dziać się w spodziewanym czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz pewną nadzieję znaleźć pewien, pasujący element do ciekawej mandali którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Samotne osoby spod znaku Barana w zbliżającym się tygodniu będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Byk Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie być może piątek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Dla Raka najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Poczujesz, że przez wsparcie koleżanek nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W myślach Panny pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Waga Zastanawiasz się tak nietypowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiana położenia Jowisza w znaku Wagi która niedawno miała miejsce już niedługo da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na rekreację. Masz pewną szansę odnaleźć ważny, brakujący element do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Strzelca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie dużych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dobrym sygnałem będzie zagubiony przedmiot w szufladzie przyjaciółki. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne zadania które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najlepszym dniem na sprawy urzędowe będzie raczej poniedziałek. Jowisz nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 21. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Baran ma w tym tygodniu obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Barana odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na poziomki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. Zmiana położenia Merkurego w znaku Barana która niedawno miała miejsce już niedługo da o sobie znać negatywnym działaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się umiejętnie na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Wydarzenia będą przebiegać w niespodziewanym czasie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Baranowi dużo niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Baran doświadczy, że przy pomocy znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Marsa masz szansę na czas zakończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W czwartek po południu dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania na ten czas. W nadchodzącym tygodniu staraj się więcej czasu spędzać na siłowni. W głowie Barana pojawią się świeże pomysły zarobkowe. Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zbliżający się tydzień, przyniesie Baranowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Baran doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. ...
więcej i więcej »

stopka