horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Byka

Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Przygotuj się starannie na sobotę, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną do kina. Ważna postać w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów tej osobie.

Pamiętaj by do piątku załatwiać wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Single spod znaku Barana w nadchodzącym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na dobre i na złe. Niedługo wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia.

Zwróć uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Wzajemne wpływanie na Ciebie planety Neptun i Uran zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym zmianom planów.

Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem straconym. Słońce ułoży się w takim układzie do Merkurego że zrealizowanie zamiarów będzie bardzo przyspieszone. Tydzień w firmie Barana, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień okaże się dla Barana wybitnie pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran We wtorek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania na ten czas. Materialnie nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Byk Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, pasujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. O Byku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny okres na takowe decyzje. Staraj się pić mniej alkoholu, wbrew pozorom płyny zasadniczo oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się dobrze do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Nadchodzi czas, żeby zacząć spokojniej pokazywać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Zapamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ dużo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Waga Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. Jeśli marzysz o własnym biznesie, obecnie jest to genialny etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion Autorytatywna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć tej znajomości odmów jej. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Mars i Saturn oznacza zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Strzelec Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno pomóc w utracie pieniędzy. Najbliższy tydzień w firmie Strzelca, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Strzelca wielce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce czeka Cię krótka wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób będzie projekcją. Ważna persona w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Ryby Egzaltacja Urana w znaku Ryby która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym wpływem. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na śliwki, one mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Single spod znaku Barana w zbliżającym się okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na całe życie. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Na weekend postaraj się rozsądnie rozdzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych spotkań. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Poczujesz, że przez pomoc układu planet nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Zanotuj sobie by do niedzieli pozałatwiać wszelkie znaczące zagadnienia. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie trudy, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. W poniedziałek rano układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przyszły tydzień dla Barana to zaczątek unikalnego okresu, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z mądrości i informacji. W nadchodzącym okresie nie polecane jest wykonywanie trudnych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny czas na wypoczynek. O Baranie, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz ostrożnym zmianom planów. Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana zbliżający się tydzień, przyniesie Baranowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Baran poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. Złym sygnałem stanie się pęk kluczy w samochodzie osoby, którą lubisz. ...
więcej i więcej »

stopka