horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 5 listopada 2018 do dnia 11 listopada 2018

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Byka

W nadchodzącym czasie nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować wolny termin na odpoczynek. Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz dużym modyfikacjom celów. Wzajemne wpływanie na Barana planety Neptun i Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia.

Przyszły tydzień dla Barana to start unikalnego okresu, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy oraz informacji. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Ważnym sygnałem stanie się szklanka wina na stole u przyjaciela.

Baranowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. Niedługo odbędzie się fizyczna wyprawa, podczas której dowiesz się, iż Twoja krytyka ludzi będzie niesprawiedliwa. Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 89.

Rozmyślasz się tak długo, że inni nie umieją za Tobą nadążyć. Gwiazdozbiór Barana krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie codzienne. W najbliższym czasie pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas na nowe zakupy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 7 0. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Byk Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 57. Masz właśnie szansę poprawić nie jedynie własne nastawienie, ale również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią działać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na mandarynki, one mogą zapewnić ci sporo sił witalnych. Nawet jeśli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie różne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Spodziewaj się miłej niespodzianki od członka rodziny z innego miasta. ... więcej i więcej »

Lew Zapamiętaj aby do niedzieli załatwiać wszelkie ważne kwestie. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, które otrzymałeś w ostatnim czasie. Nie spędzaj czasu wiecznie przed komputerem, zamiast tego wybierz się na szybką przechadzkę w góry. ... więcej i więcej »

Panna Doświadczysz, iż przez pomoc najbliższych nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Pannie wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Masz nikłą szansę zobaczyć ważny, poszukiwany element do delikatnej konstrukcji którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Skorpion Układy konstelacji mówią, że Skorpionowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu majątku. Nadchodzący tydzień dla Skorpiona to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, powinno się zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Strzelec W wtorek znajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Uczuciowo najbliższe dni będą okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Koziorożec W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Staraj się pić umiarkowane ilości kawy, to zadziwiające, ale płyny czasami mają wpływ mocno na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Wodnik Najlepszym dniem na sprawy urzędowe będzie z dużym prawdopodobieństwem wtorek. Niedługo narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Ryby Ryby mają nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to we wtorek chociaż raz znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Nie spędzaj czasu godzinami przed komputerem, lepiej udaj się na długą wędrówkę w teren. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość godzin przesiadywać w pracy. W głowie Barana pojawią się świeże pomysły zarobkowe. Poczujesz, że dzięki wsparciu kolegów nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle wola przemian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię przygody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie oczekuj towarzyskiej wizyty bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Masz niepowtarzalną sposobność wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, lecz także układy z rodziną. Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Baran ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w środę szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. Ten tydzień dla Barana to początek nowego etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej wiedzy oraz doświadczeń. W weekend spróbuj rozmyślnie dzielić swój czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nadchodzący tydzień dla Barana to start niepowtarzalnego rozdziału, można więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz informacji. Dokładność i sumienność osób spod znaku Barana zostaną na początku tygodnia zauważone, co może być przyczyną dawno spodziewanych roszad. Przygotuj się starannie do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na spacer. ...
więcej i więcej »

stopka