horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Masz właśnie perspektywę podreperować nie jedynie swoje wnętrze, ale także relacje z przyjaciółmi. Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor zielony, oglądaj świat dookoła pod tym kątem.

Baran ma tendencję do zabierania innym głosu. Dlatego też w piątek szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. Księżyc ułoży się w takim położeniu do Wenus że zrealizowanie planów będzie nieco opóźnione. Niedobrym znakiem stanie się szklanka wina w torbie osoby, którą lubisz.

Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Merkury w kompozycji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Jeśli sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych przykrości.

W niedzielę w południe Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym czasie. Rozmyślasz się tak nietypowo, że inni nie umieją cię zrozumieć. Dla Barana nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baran ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Nie siedź wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na długą wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz niebawem awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje spotkania. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak W zbliżającym się okresie staraj się większość czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W głowie Raka pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Egzaltacja Marsa w znaku Raka która niedługo się wydarzy już teraz wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Saturn, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Lwu, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na duże niepowodzenie. Wkrótce pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Nadchodzący tydzień dla Panny to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. Panna ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Waga Dlatego, że sami się cenimy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na sport. ... więcej i więcej »

Skorpion Jeżeli ostatnio gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Strzelec Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Masz właśnie możliwość podreperować nie tylko swoje samopoczucie, lecz też układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością czwartek. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Wodnik Wzajemne działanie na Wodnika planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Saturn w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Ryby Przyszły tydzień dla Ryby to zaczątek nowego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z mądrości oraz informacji. Pozycja centralna Urana w znaku Ryby która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię przygody. Zmiana położenia Saturna w znaku Barana która niedawno miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać słabym działaniem. W przyszłym tygodniu nie polecane jest wykonywanie dużych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na podróże. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Baranowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Barana nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Wiarygodna koleżanka w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz skończyć tej relacji towrzyskiej odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Sobota to odpowiedni czas do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. W najbliższym czasie zaistnieje w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas na nowe zakupy. Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi do kina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Doświadczysz, iż przez pomoc przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Baran ma w tym tygodniu obserwować bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. Jowisz w kompozycji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ...
więcej i więcej »

stopka