horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Wzajemne oddziaływanie na Barana planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Autorytatywna persona w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz skończyć tej przyjaźni odmów jej.

O ile fantazjujesz o nowej pracy, aktualnie jest to wspaniały czas na wiążące wyzwania. W najbliższym tygodniu, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz niedługo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje zawodowe. Sobota to właściwy czas do samotnych wypraw podczas których możesz odetchnąć od codzienności.

Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Barana zostaną na końcu tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną dawno oczekiwanych roszad. Działasz tak nietypowo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz niespodziewanym zmianom planów.

Baran ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem straconym. W przyszłym tygodniu nie polecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny czas na odpoczynek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że przez pomoc przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Dla Byka ten tydzień to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przestań rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być pomocne. Poczujesz, iż dzięki wsparciu koleżanek nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo przydarzy Ci się duchowa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób jest niesprawiedliwa. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Jowisza że wykonanie planów będzie nieznacznie przyspieszone. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Lwa wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Dla Lwa najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w kombinacji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Panna ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Waga Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może być źródłem dawno spodziewanych zmian. W weekend spróbuj uczciwie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to jest na to znakomity okres na tego typu postanowienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Gwiazdozbiór Strzelca nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na życie codzienne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Ważna postać w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Wenus, który często przynosi dobrą passę Rybie, w najbliższym czasie nie będzie tak łaskawy, czeka Cię spore rozczarowanie. Niedobrym znakiem może okazać się portfel w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz dużą nadzieję odnaleźć istotny, poszukiwany element do pięknej mandali którą stanowi twoje życie. Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Wenus że wykonanie zamiarów będzie mocno opóźnione. Gwiazdy pokazują, że Baranowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zaprzestań rozpamiętywać dawne zdarzenia, a doceń teraźniejszość, oraz pielęgnuj przyjaźnie, gdyż lada dzień mogą się przydać. W sobotę po południu układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym czasie. W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Baranowi szczególnie będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Plany będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Za parę dni będzie miała miejsce krótka podróż, na której dowiesz się, iż Twoja ocena przyjaciół jest fałszywa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spróbuj w tym tygodniu skupić się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Gwiazdozbiór Barana ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Marsem co wpłynie na życie rodziny. Astrologiczne obliczenia mówią, że Baranowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu ukochanego. ...
więcej i więcej »

stopka