horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Merkury sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Jowisza że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych wycieczek podczas których możesz spotkać ukochanego.

Zmieniasz się tak szybko, że pozostali nie mogą ci pomóc. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, w piątek okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Barana narodzą się świeże pomysły zarobkowe.

Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci i niespodziewanym modyfikacjom celów. Znaki na niebie oznajmiają, że Baranowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie pieniędzy. W piątek po południu szczęście nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten dzień.

Merkury w układzie z Marsem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się ekspresowo awansować. W sobotę sposobne są interesujące propozycje spotkania. Dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Baranowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Baran przekona się, że przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę pomyślnie zakończyć swojecele.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Możesz spodziewać się przyjemnej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Masz jedyną sposobność wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, lecz również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pamiętaj! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 14. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer. Słońce pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Lew O Lwie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na koncert. Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Waga Merkury w koniunkcji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Skorpion Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Doświadczysz, że dzięki wsparciu najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi słabo będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Koziorożec ma w tym tygodniu obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Wodnika ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Ryby mają w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Doświadczysz, że dzięki pomocy rodziców nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania. Ten tydzień dla Barana to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z mądrości lub informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Działasz tak szybko, że znajomi nie mogą dotrzymać ci kroku. Przygotuj się szybko na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną do kina. W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie dzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

O ile myślisz o własnym biznesie, to właśnie jest to doskonały czas na wiążące postanowienia. nadchodzącym okresie, staniesz się przytulniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W sobotę sposobne są interesujące oferty zawodowe. W sobotę w południe dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany na ten czas. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Możesz spodziewać się ciekawej niespodzianki od znajomego z zagranicy. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się krótka podróż, podczas której pojmiesz, że Twoja krytyka przyjaciół jest projekcją. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 21. ...
więcej i więcej »

stopka