horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Zanotuj sobie by do piątku pozałatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś ostatnim czasy. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom planów. W tym tygodniu naucz się rozsądnie dzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań.

W niedzielę po południu Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym czasie. Baranowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest rozpoczynanie trudnych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny termin na rekreację.

Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy które odkłada każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Pluton, który systematycznie przynosi pomyślność Baranowi, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak łaskawy, bądź gotowy spore rozczarowanie. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużo więcej godzin przesiadywać na siłowni. W umyśle Barana pojawią się nowe koncepcje finansowe.

Jeżeli fantazjujesz o kupnie domu, obecnie jest na to doskonały etap na takowe działania. Oczekuje na Barana teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby sporo pojąć należy wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje. Staraj się pić choćby minimalne ilości piwa, wbrew pozorom płyny w pewnym stopniu działają efektywnie na Twój spokój wewnętrzny.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz pewną nadzieję znaleźć pewien, pasujący element do ciekawej mandali którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Samotne osoby spod znaku Barana w zbliżającym się tygodniu będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Byk Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie być może piątek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Dla Raka najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Poczujesz, że przez wsparcie koleżanek nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W myślach Panny pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Waga Zastanawiasz się tak nietypowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiana położenia Jowisza w znaku Wagi która niedawno miała miejsce już niedługo da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na rekreację. Masz pewną szansę odnaleźć ważny, brakujący element do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Strzelca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie dużych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dobrym sygnałem będzie zagubiony przedmiot w szufladzie przyjaciółki. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne zadania które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najbliższy czas w pracy Barana, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas okaże się dla Barana wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Urana będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Przygotuj się szybko na sobotę, być może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na koncert. Na weekend naucz się rozsądnie podzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niespodziewanych wrażeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pluton, który zazwyczaj przynosi powodzenie Baranowi, w nadchodzącym czasie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Pluton pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W przyszłym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych projektów, lepiej zagospodarować wolny termin na rekreację. Baranowi słabo będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Już niedługo pojawi się w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyzwania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Baran ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. W czwartek w południe Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje działania w tym czasie. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące zadania o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

stopka