horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Barana

Przekonasz się, że przez pomoc przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. Baranowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia.

Słońce ułoży się w takim układzie do Merkurego że spełnienie postanowień może okazać się nieznacznie opóźnione. Single spod znaku Barana w zbliżającym się czasie będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na zawsze. W weekend naucz się rozmyślnie rozdzielić wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań.

Pewna persona w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz utracić tej znajomości odmów tej osobie. Zanotuj sobie by do niedzieli zakończyć wszelkie istotne zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Tobie trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby chociaż cześć pojąć powinno się zdecydować się na emocje.

Wenus, który zazwyczaj dostarcza szczęście Baranowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak łaskawy, czeka Cię duże rozczarowanie. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące zadania które odkłada codziennie, w sobotę okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Nie oczekuj niemiłej niespodzianki od bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że przez pomoc przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Dla Byka ten tydzień to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przestań rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być pomocne. Poczujesz, iż dzięki wsparciu koleżanek nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo przydarzy Ci się duchowa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób jest niesprawiedliwa. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Jowisza że wykonanie planów będzie nieznacznie przyspieszone. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Lwa wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Dla Lwa najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w kombinacji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Panna ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Waga Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może być źródłem dawno spodziewanych zmian. W weekend spróbuj uczciwie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to jest na to znakomity okres na tego typu postanowienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Gwiazdozbiór Strzelca nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na życie codzienne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Ważna postać w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Wenus, który często przynosi dobrą passę Rybie, w najbliższym czasie nie będzie tak łaskawy, czeka Cię spore rozczarowanie. Niedobrym znakiem może okazać się portfel w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz dużą nadzieję odnaleźć ważny, pasujący element do skomplikowanej konstrukcji którą stanowi twój własny świat. Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Choćby niedawno trapiły Cię przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pluton, który często przynosi pomyślność Baranowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozgoryczenie. Single spod znaku Barana w nadchodzącym tygodniu będą miały sposobność na spotkanie partnera na dobre i na złe. Jowisz w układzie wraz z Plutonem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jowisz w zestawieniu wraz z Plutonem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Możesz spodziewać się ciekawej zmiany ze strony gościa z innego miasta. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Barana zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może stać się początkiem od dawna zapowiadanych roszad. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne drobiazgi o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego nadchodzący tydzień, da Baranowi dużo niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Baran doświadczy, iż przy pomocy znajomych nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

stopka