horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Barana

Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. Przygotuj się starannie na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi za miasto.

Pamiętaj aby do soboty pozałatwiać wszelkie ważne formalności. Siła wyższa przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Zmiana położenia Plutona w znaku Barana która w przyszłości będzie mieć miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. Gwiazdozbiór Barana nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Uranem co wpłynie na życie codzienne.

Dla Barana ten tydzień to okres nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. W poniedziałek w południe Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania na ten dzień.

Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na przeżyciach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny gdyż dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Barana będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Jowisz nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. Gwiazdy pokazują, że Baranowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Możesz spodziewać się przyjemnej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Masz jedyną sposobność wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, lecz również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pamiętaj! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 14. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer. Słońce pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Lew O Lwie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na koncert. Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Waga Merkury w koniunkcji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Skorpion Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Doświadczysz, że dzięki wsparciu najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi słabo będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Koziorożec ma w tym tygodniu obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Wodnika ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Ryby mają w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz obecnie możliwość poprawić nie tylko własne nastawienie, ale również układy z rodziną. Jeżeli sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Nadchodzący czas w firmie Barana, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy tydzień stanie się dla Barana wysoce pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wydarzenia będą dziać się w łagodnym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny bo wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Barana będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na zawsze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przestań przywoływać przeszłość, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj stosunki towarzyskie, gdyż lada dzień mogą być przydatne. Merkury sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że inni nie mogą ci pomóc. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nadchodzi dzień, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać własne emocje. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Księżyc ułoży się w takim położeniu względem Jowisza że spełnienie zamiarów będzie bardzo opóźnione. Rozmyślasz się tak długo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. ...
więcej i więcej »

stopka