horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Barana

We wtorek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania na ten czas. Materialnie nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. Niedługo wykiełkuje w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe wyzwania.

Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Układy konstelacji mówią, że Baranowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor niebieski, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru.

Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko własne nastawienie, lecz również kontakty z przyjaciółmi. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym zmianom planów. W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań.

W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Dla Barana nadchodzący czas będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w nadchodzącym czasie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na dobre i na złe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran We wtorek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania na ten czas. Materialnie nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Byk Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, pasujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. O Byku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny okres na takowe decyzje. Staraj się pić mniej alkoholu, wbrew pozorom płyny zasadniczo oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się dobrze do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Nadchodzi czas, żeby zacząć spokojniej pokazywać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Zapamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ dużo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Waga Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. Jeśli marzysz o własnym biznesie, obecnie jest to genialny etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion Autorytatywna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć tej znajomości odmów jej. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Mars i Saturn oznacza zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Strzelec Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno pomóc w utracie pieniędzy. Najbliższy tydzień w firmie Strzelca, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Strzelca wielce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce czeka Cię krótka wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób będzie projekcją. Ważna persona w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Ryby Egzaltacja Urana w znaku Ryby która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym wpływem. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na śliwki, one mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

O ile marzysz o własnym biznesie, to właśnie jest na to znakomity czas na takie postanowienia. Dlatego, że sami się cenimy nie oczekujmy od innych szacunku. Konstelacja Barana nadal będzie w rzadkim układzie z Marsem co wpłynie na życie codzienne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz nikłą szansę znaleźć jeden, brakujący kawałek do pięknej mandali którą stanowi twój własny świat. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Baran ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Barana korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Już niedługo narodzi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Przestań analizować przeszłość, a dostrzeż teraźniejszość, oraz dbaj o koneksje, bo lada dzień mogą być użyteczne. Egzaltacja Merkurego w znaku Barana która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać negatywnym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przekonasz się, iż dzięki wsparciu najbliższych nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ dużo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Dzięki pozytywnemu układowi Saturna nadchodzący tydzień, da Baranowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Baran doświadczy, iż przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Jowisza masz szansę na czas zakończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

stopka