horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 26 listopada 2018 do dnia 2 grudnia 2018

linia_poziom

Baran Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran Twoja brakująca połóweczka Barana

Masz nikłą szansę znaleźć jeden, brakujący kawałek do pięknej mandali którą stanowi twój własny świat. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Baran ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Barana korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych.

Baran ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w czwartek chociaż raz zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 18. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna spodziewanych roszad.

Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Przekonasz się, że dzięki pomocy rodziców nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Wolne kobiety spod znaku Barana w nadchodzącym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie drugiej połówki na długie lata.

Przygotuj się szybko na sobotę, być może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Merkurego nadchodzący tydzień, da Baranowi wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Baran przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę na czas zakończyć swoje projekty. Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, dlatego zwróć szczególną uwagę na grejpfruty, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz nikłą szansę znaleźć jeden, brakujący kawałek do pięknej mandali którą stanowi twój własny świat. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Byk Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może stać się źródłem dawno zapowiadanych zmian. W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wola zmian i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią działać na nasze zdrowie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na ananasy, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. Jeśli sami się cenimy spodziewajmy się od pozostałych przykrości. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Konstelacja Raka chwilowo będzie w ciekawym układzie z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. ... więcej i więcej »

Lew Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Przekonasz się, że przez pomoc rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Panna O Pannie, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz też układy z rodziną. ... więcej i więcej »

Waga Znajoma osoba w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej znajomości pomóż jej. Dla Wagi najbliższy tydzień to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Skorpion Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na morele, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. Księżyc ustawi się w takim położeniu do Merkurego że wykonanie postanowień będzie opóźnione. ... więcej i więcej »

Strzelec Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Tydzień sprzyja zmianom w pracy oraz niespodziewanym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. Niedługo przydarzy Ci się umysłowa wędrówka, dzięki której zrozumiesz, że Twoja opinia przyjaciół będzie projekcją. ... więcej i więcej »

Wodnik W sobotę w południe szczęście nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany w tym czasie. Wspólne działanie na Wodnika planety Jowisz i Pluton zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Ryby Wzajemne wpływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. Nadszedł okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać swoje przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem piątek. Baran ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. Jowisz, który często dostarcza szczęście Baranowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, przygotuj się na spore rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W piątek w południe dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany w tym dniu. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie prawdopodobnie poniedziałek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

We wtorek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania na ten czas. Materialnie nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. Niedługo wykiełkuje w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe wyzwania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Możesz spodziewać się miłej przygody ze strony bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Baran ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to we wtorek chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

stopka