horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 13 kwietnia 2020 do dnia 19 kwietnia 2020

linia_poziom

Baran - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran

Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 35. W bieżącym tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych zamierzeń, lepiej zagospodarować wolny termin na wypoczynek. Staranność i sumienność osób spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu.

tygodniu, będziesz przytulniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się ekspresowo awansować. W sobotę możliwe są interesujące oferty podróży. W piątek po południu układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany w tym dniu. Gwiazdozbiór Barana chwilowo będzie w ciekawym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie zawodowe.

Oczekuj niespodziewanej wizyty gościa z zagranicy. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wycieczek podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Saturna że spełnienie zamiarów może okazać się nieco opóźnione.

Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i ostrożnym zmianom planów. Baran ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w środę wyjątkowo znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Zanotuj sobie aby do piątku wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie straty, jakie otrzymałeś ostatnim czasy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zanotuj sobie by do soboty załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie troski, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Wolne kobiety spod znaku Barana w zbliżającym się okresie czasu będą miały szansę na znalezienie partnera na całe życie. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, raczej nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Doświadczysz, że dzięki wsparciu rodziców nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na poziomki, ponieważ mogą zapewnić ci sporo sił witalnych. Niedługo zaistnieje w twojej głowie wizja przemian i tym razem mają możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Rak Nie przesiaduj zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego wybierz się na aktywną przechadzkę w teren. Plany będą przebiegać w powolnym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Lew Zapamiętaj aby do piątku załatwiać wszelkie istotne formalności. Siła wyższa przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Merkury w kompozycji wraz z Wenusem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Panna W wtorek nieznajomy pogorszy Ci , ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Jowisz w zestawieniu wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Waga Wadze wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 22. ... więcej i więcej »

Skorpion zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz przytulniejszy niż zwykle. W środę rozważysz niebawem awansować. W piątek sposobne są interesujące propozycje spotkania. Wolne kobiety spod znaku Skorpiona w zbliżającym się tygodniu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz niepowtarzalną sposobność wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, lecz także kontakty z bliskimi. W nadchodzącym okresie próbuj większość czasu spędzać na ćwiczeniach. W głowie Strzelca pojawią się świeże koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz teraz możliwość wzmocnić nie jedynie swoje nastawienie, ale również kontakty z przyjaciółmi. Jowisz, który często dostarcza szczęście Koziorożcowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Wodnik Gwiazdozbiór Wodnika krótkotrwale będzie w sprzyjającym ustawieniu z Plutonem co wpłynie na życie rodziny. Choćby ostatnimi czasy dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to teraz dzięki pomocy układu planet powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Pamiętaj aby do niedzieli pozałatwiać wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie. Przekonasz się, że dzięki pomocy najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przygotuj się umiejętnie do weekendu, może znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Baran ma nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też w środę wyjątkowo odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Jeżeli sami się szanujemy nie oczekujmy od innych zrozumienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Znaki na niebie mówią, że Baranowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu szacunku. Samotne osoby spod znaku Barana w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na poznanie partnera na dobre i na złe. Saturn sprzyja w rozwiązywaniu problemów zawodowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem na zmiany. W poniedziałek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten dzień. Nawet jeśli niedawno trapiły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższym okresie, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz wkrótce awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje spotkania. Najlepsza liczba na ten tydzień to 19. Już niedługo narodzi się w Tobie chęć spotkania i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy. ...
więcej i więcej »

stopka