horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 lutego 2020 do dnia 16 lutego 2020

linia_poziom

Baran - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran

W najbliższych dniach spróbuj uczciwie podzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zdarzeniach związanych z uczuciami. Bądź czujny gdyż dużo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 86. Masz niepowtarzalną możliwość uzdrowić nie jedynie swoje samopoczucie, ale także znajomości z bliskimi. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, da Baranowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Baran doświadczy, że z pomocą przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swojecele.

Możesz spodziewać się trudnej wizyty bliskiego z zagranicy. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina. W najbliższym czasie zaistnieje w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe przygody.

Baran ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Barana korzystny do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Nadchodzący tydzień dla Barana to start unikalnego etapu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z mądrości lub informacji. Najlepszym dniem na sprawy urzędowe będzie niewątpliwie czwartek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nadchodzi dzień, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać własne emocje. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Księżyc ułoży się w takim położeniu względem Jowisza że spełnienie zamiarów będzie bardzo opóźnione. ... więcej i więcej »

Byk Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w nadchodzącym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Ważna kobieta w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Wenus nie pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. Bliźniętom będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Rak Najbliższy tydzień w pracy Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Raka wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Dobrym omenem stanie się drobna moneta na zdjęciu u osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Lew Poczujesz, że przez wsparcie koleżanek nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Oczekuj przyjemnej zmiany ze strony gościa z zagranicy. ... więcej i więcej »

Panna Zapamiętaj aby do niedzieli wykonać wszelkie ważne rzeczy. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Znajoma kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zaprzepaścić relacji towrzyskiej pomóż jej. ... więcej i więcej »

Waga Pozytywnym omenem może być szklanka wina na stole u przyjaciela. Przygotuj się starannie na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz obecnie szansę poprawić nie tylko swoje wnętrze, lecz także relacje z przyjaciółmi. Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w najbliższym tygodniu będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata. ... więcej i więcej »

Strzelec W sobotę w południe układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym czasie. Nie oczekuj niemiłej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie piątek. Masz minimalną nadzieję odszukać jeden, poszukiwany kawałek do ciekawej mandali którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Wodnik Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, da Wodnikowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Wodnik poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Saturna masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. O Wodniku, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Ryby Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na czereśnie, one mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. Materialnie bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najlepsza liczba na ten tydzień to 12. W najbliższych dniach naucz się uczciwie podzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych zdarzeń. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Finansowo najbliższe dni będą czasem szybkiego rozwoju. Pluton, który często dostarcza pomyślność Baranowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak dobry, przygotuj się na spore rozczarowanie. O Baranie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Niedługo przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, na której zrozumiesz, że Twoja ocena osób jest właściwa. Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Barana nie zostaną na początku tygodnia docenione, co stanie się źródłem dawno oczekiwanych roszad. Konstelacja Barana chwilowo będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy intymne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W weekend naucz się rozmyślnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych spotkań. Baranowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Zmiany będą przebiegać w spodziewanym tempie, jakby od dawna miało to nastąpić. ...
więcej i więcej »

stopka