horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 22 kwietnia 2019 do dnia 28 kwietnia 2019

linia_poziom

Baran - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran

W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość czasu przebywać na siłowni. W głowie Barana narodzą się świeże idee zarobkowe. Już wkrótce przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja ocena niektórych osób jest niepoprawna. Wzajemne działanie na Ciebie planety Mars i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia.

Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Słońce sprzyja w rozwiązywaniu problemów zawodowych. W najbliższym okresie, będziesz łagodniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz niebawem awansować. W piątek prawdopodobne są interesujące oferty zawodowe.

Baran ma w tym tygodniu słuchać starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Barana sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach finansowych. Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem siebie. Aby chociaż cześć ogarnąć należy zaangażować emocje. Saturn w koniunkcji z Wenusem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa.

Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Barana zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie początkiem dawno zapowiadanych roszad. Finansowo bieżący tydzień będzie okresem straconym. Słońce ustawi się w takim położeniu do Saturna że spełnienie zamiarów będzie bardzo utrudnione.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zaprzestań roztrząsać dawne zdarzenia, a zwróć uwagę na przyszłość, i pielęgnuj znajomości, ponieważ lada dzień mogą być przydatne. Staranność i sumienność ludzi spod znaku Barana zostaną na początku tygodnia docenione, co stanie się przyczyną z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Byk Pluton, który często przynosi szczęście Bykowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, czeka Cię duże niepowodzenie. Spodziewaj się miłej zmiany ze strony znajomego z zagranicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszedł dzień, by zacząć aktywnie uzewnętrzniać własne emocje. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. W nadchodzącym okresie próbuj więcej godzin spędzać w pracy. W myślach Bliźniąt pojawią się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Rak Już wkrótce czeka Cię ważna wędrówka, na której pojmiesz, że Twoja opinia ludzi będzie projekcją. Pamiętaj aby do niedzieli zrealizować wszelkie istotne formalności. Opatrzność być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor pomarańczowy, badaj świat dookoła pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny gdyż dużo incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Saturn pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, może będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Skorpion Przekonasz się, iż przez wsparcie przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. W poniedziałek nieznajomy zepsuje Ci plany, ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na zajściach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny bo wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Uważaj by pić nieco więcej piwa, pamiętając że, płyny w pewnym stopniu wpływają bezpośrednio na Twoje przepływy energetyczne. Oczekuj miłej niespodzianki od znajomego z zagranicy. ... więcej i więcej »

Wodnik Staraj się pić choćby minimalne ilości piwa, wbrew pozorom napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Ryby W poniedziałek znajomy zepsuje Ci , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Nadchodzący czas w firmie Ryby, stanie się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Ryby wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie spędzaj czasu całymi dniami przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wędrówkę do parku. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Barana nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się przyczyną od dawna spodziewanych zmian. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przygotuj się umiejętnie do weekendu, może znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Baran ma nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też w środę wyjątkowo odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Jeżeli sami się szanujemy nie oczekujmy od innych zrozumienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Oczekuj przyjemnej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. Ten tydzień dla Barana to początek niepowtarzalnego etapu, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. Niedługo narodzi się w Tobie wizja przemian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe wyznania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem na zmiany. W poniedziałek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten dzień. Nawet jeśli niedawno trapiły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

stopka