horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Baran - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran

Przygotuj się umiejętnie do weekendu, może znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Baran ma nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też w środę wyjątkowo odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Jeżeli sami się szanujemy nie oczekujmy od innych zrozumienia.

Emocjonalnie najbliższe dni będą okresem szybkiego rozwoju. Przekonasz się, że dzięki wsparciu układu planet nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, lepiej wybierz się na długą wycieczkę w teren.

Zapamiętaj by do soboty zrealizować wszelkie istotne formalności. Los prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Tobie smutki, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Baranowi szczególnie będzie dopisywało szczęście w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Niedobrym znakiem może być pęk kluczy na zdjęciu u dziecka.

Już niedługo pojawi się w twojej głowie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na nowe przygody. Skończ rozpamiętywać dawne dzieje, a doceń przyszłość, i pielęgnuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą być przydatne. Baranowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baran ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Nie siedź wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na długą wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz niebawem awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje spotkania. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak W zbliżającym się okresie staraj się większość czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W głowie Raka pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Egzaltacja Marsa w znaku Raka która niedługo się wydarzy już teraz wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Saturn, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Lwu, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na duże niepowodzenie. Wkrótce pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Nadchodzący tydzień dla Panny to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. Panna ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Waga Dlatego, że sami się cenimy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na sport. ... więcej i więcej »

Skorpion Jeżeli ostatnio gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Strzelec Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Masz właśnie możliwość podreperować nie tylko swoje samopoczucie, lecz też układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością czwartek. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Wodnik Wzajemne działanie na Wodnika planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Saturn w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Ryby Przyszły tydzień dla Ryby to zaczątek nowego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z mądrości oraz informacji. Pozycja centralna Urana w znaku Ryby która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pluton, który częstokroć przynosi szczęście Baranowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak hojny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. Masz dużą szansę odnaleźć ważny, brakujący kawałek do pięknej mandali którą stanowi twój własny świat. zbliżającym się czasie okresie, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek sposobne są niewiarygodne oferty zawodowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Ważna osoba w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć tej przyjaźni odmów tej osobie. Przygotuj się dobrze na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. W najbliższym czasie przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość czasu przebywać na siłowni. W głowie Barana narodzą się świeże idee zarobkowe. Już wkrótce przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja ocena niektórych osób jest niepoprawna. Wzajemne działanie na Ciebie planety Mars i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 35. W bieżącym tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych zamierzeń, lepiej zagospodarować wolny termin na wypoczynek. Staranność i sumienność osób spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ...
więcej i więcej »

stopka