horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 kwietnia 2019 do dnia 14 kwietnia 2019

linia_poziom

Baran - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran

Ważna osoba w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć tej przyjaźni odmów tej osobie. Przygotuj się dobrze na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. W najbliższym czasie przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy.

W wtorek nieznajomy zepsuje Ci plany, ale do czwartku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Spotęgowane wpływanie na siebie planety Jowisz i Pluton oznacza zwiększone szansę na porażkę. Najlepsza liczba na ten tydzień to 35.

W tym tygodniu naucz się sprawiedliwie rozdzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych emocji. Przekonasz się, iż dzięki pomocy przyjaciół nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Znaki na niebie mówią, że Baranowi obecnie nic nie powinno pomóc w utracie dawnych znajomych.

Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. W niedzielę wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania na ten dzień. Nadchodzi okres, żeby zacząć inaczej pokazywać swoje przekonania. Bliscy postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zapamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor czerwony, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Baran ma w tym tygodniu obserwować bardzo starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Barana sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Byk W najbliższym czasie pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe przygody. Nie oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Układy konstelacji oznajmiają, że Bliźniętom obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu dawnych znajomych. Jeśli fantazjujesz o nowej pracy, aktualnie jest to idealny okres na tego typu decyzje. ... więcej i więcej »

Rak Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 2 0. Księżyc ustawi się w takim układzie względem Marsa że wykonanie postanowień będzie mocno utrudnione. ... więcej i więcej »

Lew Już niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką przechadzkę w góry. ... więcej i więcej »

Panna Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. Masz dużą szansę odszukać ważny, pasujący element do ciekawej mozaiki którą jest twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Rozmyślasz się tak długo, że inni nie umieją za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Skorpion Nadchodzący tydzień dla Skorpiona to start jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy oraz informacji. Skorpion ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to we wtorek chociaż raz zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Strzelec Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu i niespodziewanym modyfikacjom celów. W przyszłym tygodniu będzie miała miejsce ważna wędrówka, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena niektórych osób jest niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Koziorożec W bieżącym okresie nie polecane jest wykonywanie dużych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na podróże. Saturn, który zazwyczaj dostarcza szczęście Koziorożcowi, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak łaskawy, przygotuj się na spore niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Wodnik W środę nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. zbliżającym się czasie okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę wydumasz niebawem awansować. W sobotę możliwe są interesujące propozycje wyjazdu. ... więcej i więcej »

Ryby Jowisz, który systematycznie przynosi pomyślność Rybie, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem mają możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz obecnie możliwość uzdrowić nie tylko własne samopoczucie, lecz też układy z bliskimi. Ponieważ sami się cenimy oczekujmy od znajomych zrozumienia. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż wiele incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W zbliżającym się czasie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na rekreację. Nadchodzący tydzień dla Barana to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości i informacji. Staraj się pić inne ilości wody, pamiętając że, napoje od czasu do czasu działają niematerialnie na Twój organizm. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się umiejętnie do weekendu, może znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Baran ma nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też w środę wyjątkowo odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Jeżeli sami się szanujemy nie oczekujmy od innych zrozumienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Znaki na niebie mówią, że Baranowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu szacunku. Samotne osoby spod znaku Barana w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na poznanie partnera na dobre i na złe. Saturn sprzyja w rozwiązywaniu problemów zawodowych. ...
więcej i więcej »

stopka